Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 kwietnia 2018, 19:58

autor: Góral

Kerbal Space Program, Dead Rising 4 i Ruiner za 41 zł w nowym Humble Monthly

Rozpoczęła się sprzedaż majowej paczki Humble Monthly. Znajdą się w niej m.in. gry Kerbal Space Program, Dead Rising 4 oraz Ruiner.

Rozpoczęto sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. W majowym pakiecie znajdują się trzy interesujące produkcje. Pierwszą jest Kerbal Space Program, czyli popularny symulator pozwalający stworzyć od podstaw program lotów kosmicznych. Drugi tytuł to zwariowana gra akcji Dead Rising 4, w której walczymy o przetrwanie w świecie pełnym zombie. Trzecią ujawnioną pozycją jest polski top-down shooter Ruiner. Oprócz tych tytułów otrzymamy jeszcze kilka innych, ale zgodnie z zasadami Humble Monthly poznamy je dopiero w przyszłym miesiącu. Pamiętajcie jednak, że kupując paczkę teraz, otrzymacie ujawnione dziś gry od razu po uiszczeniu opłaty.

Ruiner został stworzony przez rodzime studio Reikon Games. - Kerbal Space Program, Dead Rising 4 i Ruiner za 41 zł w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2018-04-07
Ruiner został stworzony przez rodzime studio Reikon Games.

Dodatkowo poznaliśmy wszystkie gry z poprzedniego, kwietniowego zestawu. Osoby, które go kupiły, otrzymały następujące tytuły:

Humble Monthly to usługa abonamentowa, której miesięczny koszt wynosi 12 dolarów (około 41 zł). W ramach subskrypcji co miesiąc otrzymujemy na zawsze kilka gier (czasem 8, a czasem jeszcze więcej), ale tylko kilka z nich jest ujawnianych od razu – pozostałe to niespodzianka, o której dowiadujemy się po zakończeniu sprzedaży danej paczki. Krótko pisząc, część tytułów nabywamy w ciemno, ale ryzyko wynagradza stosunkowo niska cena abonamentu. Dodatkową atrakcją jest 10% zniżka na zakupy w Humble Store dla aktywnych subskrybentów, a 5% zysków ze sprzedaży Humble Monthly przekazywane jest na cele charytatywne.