Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2018, 21:09

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Sam Fisher powróci... ale w Ghost Recon Wildlands

W pierwszej aktualizacji Special Operation dla gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands pojawi się Sam Fisher - główny bohater serii Tom Clancy's Splinter Cell.

Sam Fisher powróci... ale w Ghost Recon Wildlands - ilustracja #1

Od dłuższego czasu czekamy na zapowiedź nowej odsłony serii Tom Clancy's Splinter Cell. Całkiem niedawno sklep Amazon zdradził, że być może wkrótce Ubisoft faktycznie ujawni kolejne przygody Sama Fishera, ale na razie będziemy musieli zadowolić się czymś innym. Firma Ubisoft zapowiedziała bowiem kilka dni temu pierwsze wydarzenie z cyklu Special Operations w grze Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Dziś doczekaliśmy się krótkiego zwiastuna tego eventu, z którego dowiedzieliśmy się, że na misję do Boliwii uda się właśnie Sam Fisher, który potrzebować będzie wsparcia kumpli z zespołu Duchów. Aktualizacja ukaże się 10 kwietnia.

Nie znamy wszystkich szczegółów wydarzenia, ale z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że w aktualizacji pojawi się opcja pozwalająca na personalizowanie kontrolowanych przez SI członków oddziału, otrzymamy nowy tryb PvP Sabotaż (przejmowanie i bronienie lokacji), pięć dodatkowych map, misję PvE oraz nową klasę postaci do rozgrywek PvP.

Samo wplecenie Sama Fishera do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands może świadczyć o tym, że Ubisoft faktycznie szykuje się do zapowiedzi nowej odsłony serii Splinter Cell, ale w ten niecodzienny sposób chce najpierw przypomnieć graczom o istnieniu słynnego agenta. Być może na E3 w czerwcu dowiemy się czegoś więcej.