Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2018, 09:24

Ubisoft zapowiada drugi rok wsparcia dla Ghost Recon Wildlands

Firma Ubisoft przedstawiła plany dalszego rozwoju gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, która zadebiutowała w marcu ubiegłego roku. W przeciągu najbliższych dwunastu miesięcy otrzymamy cztery duże, darmowe aktualizacje.

W ubiegłym miesiącu minął dokładnie rok, odkąd Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands trafiło na sklepowe półki. A choć produkcja nie podbiła serc recenzentów, wśród graczy cieszy się wciąż dużą popularnością – w grze bawiło się już ponad 10 milionów graczy. Firma Ubisoft, odpowiedzialna za stworzenie tytułu, wcale nie ma zamiaru na tym poprzestać. W opublikowanym wczoraj filmiku twórcy Wildlands przedstawili plany dalszego rozwoju.

  1. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands – kooperacja ponad wszystko

W przeciągu drugiego roku istnienia gry otrzymamy cztery duże aktualizacje o nazwie Special Operations. Będą one zawierać w sobie przede wszystkim „funkcje oczekiwane przez społeczność” i nowe doświadczenia w trybach PvE oraz PvP, zaś każda z nich zostanie oparta na jednym, wiodącym motywie. Aby nie sypać samymi ogólnikami, Ubisoft ujawnił szczegóły pierwszej ze Special Operations, która zadebiutuje już 10 kwietnia. W aktualizacji pojawi się możliwość personalizacji kontrolowanych przez sztuczną inteligencję partnerów z oddziału. Do gry trafi również nowy tryb PvP, Sabotaż, w którym jedna z drużyn będzie musiała przejąć i utrzymać kontrolę nad konkretną lokacją, druga zaś spróbuje ich powstrzymać. Wraz z kolejnym typem zabawy gracze otrzymają też pięć przeznaczonych do niego map. Pierwsza ze Special Operations zapewni też bezpłatną misję PvE oraz nową klasę postaci do rozgrywek PvP.

Wildlands wkracza w kolejny rok istnienia z nowymi klasami, trybami rozgrywki oraz funkcjami. - Ubisoft zapowiada drugi rok wsparcia dla Ghost Recon Wildlands - wiadomość - 2018-04-04
Wildlands wkracza w kolejny rok istnienia z nowymi klasami, trybami rozgrywki oraz funkcjami.

Przy okazji Ubisoft oferuje też przepustkę drugiego roku, kosztującą 29,99 dolarów (około 102 złote). Oferuje ona dostęp do ośmiu skrzynek bojowych, pakietu personalizacji oraz możliwość zagrania nowymi klasami w trybie PvP z tygodniowym wyprzedzeniem.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zadebiutował w marcu ubiegłego roku na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Gra zebrała przeciętne oceny od recenzentów (średnia not w serwisie Metacritic to 70/100), jednak Ubisoft rozwijał ją darmowymi aktualizacjami, gromadząc naprawdę dużą i zaangażowaną społeczność. Czy Wildlands okaże się kolejnym po Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege tytułem francuskiego dewelopera, który prawdziwe uznanie w oczach graczy zdobędzie dopiero długo po premierze? Widząc obecną popularność tytułu nietrudno sobie wyobrazić taki scenariusz.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands