Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2022, 19:38

Kerbal Space Program 2 z datą premiery; nie będziemy już długo czekać

Poznaliśmy nową datę premiery Kerbal Space Program 2 we wczesnym dostępie na PC. Firma Private Division przedstawiła również wstępny plan rozwoju gry.

Źródło fot. kerbalspaceprogram.com.
i

Po kilku obsuwach firma Private Division – czyli podmiot Take-Two Interactiveogłosiła wreszcie konkretną datę premiery gry Kerbal Space Program 2 – na razie we wczesnym dostępie na PC. Produkcja zadebiutuje 24 lutego 2023 roku. Zgodnie z obietnicą nie zostanie tymczasowym tytułem ekskluzywnym Epic Games Store – będzie ją można nabyć również na Steamie i na oficjalnej stronie internetowej produkcji. Co więcej, tytuł otrzyma polską kinową lokalizację (napisy).

Kerbal Space Program 2 z datą premiery; nie będziemy już długo czekać - ilustracja #1
Źródło: Twitter / Kerbal Space Program.

Na starcie Kerbal Space Program 2 ma oferować m.in. technologię nowej generacji – silniki, części, paliwa etc. – a także kolonie, które postawią przed graczami specyficzne wyzwania, oraz podróże międzygwiezdne, mające pozwolić odkryć wiele unikalnych systemów planetarnych i ciał niebieskich. Co więcej, na premierę gry we wczesnym dostępie twórcy zapewnią wsparcie dla modów.

Pełne omówienie wszystkich funkcji, które zaoferuje Kerbal Space Program 2, prezentuje poniższe wideo.

Jeśli zaś interesuje Was, co trafi do gry po premierze we wczesnym dostępie, zerknijcie na grafikę poniżej. Przedstawiono na niej wstępny plan rozwoju produkcji.

Kerbal Space Program 2 z datą premiery; nie będziemy już długo czekać - ilustracja #2

Źródło: kerbalspaceprogram.com.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej