Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2015, 12:44

Już wkrótce więcej tytułów z Xboksa One także na PC

Podczas wywiadu z MaximumPCMag Kudo Tsunoda z Microsoftu zapowiedział, że podczas targów Gamescom oraz w tygodniach je poprzedzających otrzymamy więcej zapowiedzi konwersji tytułów z Xboksa One na PC.

Już wkrótce możemy doczekać się kolejnych tytułów ekskluzywnych z Xboksa One na komputerach. Podczas zakończonego niedawno E3 Microsoft zapowiedział, że w ramach czynienia z Windowsa 10 najlepszym systemem operacyjnym dla graczy na PC trafią Gears of War: Ultimate Edition oraz Killer Instinct. Przedstawiciel firmy, Kudo Tsunoda, twierdzi jednak, że na tym się nie skończy.

Oprócz Gears of War: Ultimate Edition oraz Killer Instinct na PC zmierza także Fable Legends. - Już wkrótce więcej tytułów z Xboksa One także na PC - wiadomość - 2015-06-21
Oprócz Gears of War: Ultimate Edition oraz Killer Instinct na PC zmierza także Fable Legends.

Podczas wywiadu z MaximumPCMag Tsunoda zapewnił, że wieści o kolejnych konwersjach z Xboksa One na Windows 10 nadejdą już w przeciągu najbliższych kilku tygodni: „Nie mogę oczywiście ujawnić żadnych szczegółowych informacji, ale z pewnością wraz ze zbliżającym się Gamescomem otrzymacie znacznie więcej nowych zapowiedzi”. Microsoft odkryje więc więcej kart na targach w Kolonii, które odbędą się pomiędzy 5 a 9 sierpnia. Na razie możemy jedynie zgadywać, jakie produkcje trafią także na PC, ale gigant z Redmond ma w zanadrzu jeszcze kilka tytułów ekskluzywnych, którymi posiadacze Windowsa 10 z pewnością by nie pogardzili; wspomnijmy chociażby o Halo 5: Guardians (niektóre z poprzednich części serii trafiały na komputery) czy Quantum Break studia Remedy Entertainment, którego każde dotychczasowe dzieło ukazywało się także na blaszakach.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Microsoft
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach