Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2011, 09:10

autor: DogGhost

Julius Styles: The International - debiut gry Wesley'a Snipesa

Właśnie ukazała się na iPada i iPhone'a gra Julius Styles: The International, za którą odpowiada znany amerykański aktor, Wesley Snipes. Wcielimy się w niej w postać tajnego agenta działającego dla organizacji pociągającej za sznurki w biznesowym światku.

Wesley Snipes to jedna z największych gwiazd kina akcji. Jeśli na początku tego roku pewne zainteresowanie wywołała informacja o pracach nad grą Julius Styles: The International, to wynikało to właśnie z faktu, że pieczę nad nią objął amerykański celebryta. Co ciekawe, w realizacji tego projektu nie przeszkodziło mu nawet odsiadywanie wyroku za unikanie płacenia podatków.

Właśnie ukazał się pierwszy epizod Julius Styles: The International przeznaczony zarówno na iPhone’a jak i iPada. Cała produkcja ma się składać z kilku części. Na zamieszczonych zdjęciach możecie zobaczyć jak prezentuje się oprawa graficzna na tablecie firmy Apple. Cenę gry ustalono na poziomie 1,99 funtów/2,39 euro/2,99 dolarów.

Julius Styles: The International - debiut gry Wesley'a Snipesa - ilustracja #1

Tytułowy bohater, Julius Styles, to absolwent uniwersytetu w Massachusetts, który zszedł ze ścieżki prawa i zaczął pracować jako agent dla tajemniczej organizacji o nazwie Assembly. Skupia ona wokół siebie najbardziej wpływowych biznesmenów na świecie. Wykonując dla nich zlecenia, Styles będzie pozbywał się niechcianej konkurencji, szpiegował rządy oraz wpływał na podejmowane przez nie decyzje.

Julius Styles: The International - debiut gry Wesley'a Snipesa - ilustracja #2

Julius Styles: The International jest przygodówką 3D ukazaną w rzucie izometrycznym. Gracz wcielając się w główną postać rozwiązuje łamigłówki, łączy przedmioty tworząc m.in. improwizowaną broń oraz włamuje się do komputerów.

Gra ma ukazać się jeszcze w tym roku na trzy największe konsole: PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Nintendo Wii. Poniżej prezentujemy teaser produkcji.