Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3Wii
Okładka Julius Styles: The International (PS3)

Julius Styles: The International

Julius Styles: The International to przygodowa gra akcji z widokiem izometrycznym, wyprodukowana przez fińskie studio deweloperskie Lapland.

Akcji

Okładka Julius Styles: The International (PS3)

producent: Lapland Studio

wydawca: Lapland Studio

data premiery gry:

anulowana

X360 PS3 Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Julius Styles: The International to efekt współpracy studiów deweloperskich Lapland, Elstree Productions i Red 27 Films oraz amerykańskiego gwiazdora kina akcji – Wesley'ego Snipesa. Produkcja inspirowana jest rolami tego ostatniego w takich filmach jak Zasady walki, Morderstwo w Białym Domu oraz Pasażer 57.

Akcja Julius Styles: The International toczy się we współczesności. Tytułowy bohater jest agentem pracującym dla tajemniczej organizacji Assembly, zrzeszającej najbardziej wpływowych biznesmenów z całego świata. Do jego zadań należy m.in. likwidowanie niewygodnej konkurencji, szpiegostwo gospodarcze, a także skuteczne nakłanianie polityków do podejmowania korzystnych dla zleceniodawców decyzji. Nietuzinkowe zdolności Stylesa wynikają z połączenia akademickiej wiedzy z umiejętnościami radzenia sobie w terenie.

Rozgrywka łączy elementy przygodówki oraz gry akcji. Kierując poczynaniami głównego bohatera gracz przeszukuje lokacje, rozmawia z postaciami niezależnymi, eliminuje pułapki i przeciwników, a także rozwiązuje szereg mniej lub bardziej skomplikowanych łamigłówek (w większości w formie mini-gierek).

Julius Styles: The International odznacza się prostą oprawą wizualną z grafiką 2D w rzucie izometrycznym. Postępy fabuły ilustrują klimatyczne, komiksowe przerywniki. Warto odnotować, że model postaci głównego bohatera upodobniony został do Wesley'ego Snipesa.

Uwaga: gra ukazała się w formie epizodycznej na smartfonach i tabletach. Deweloperzy wstrzymali jednak prace nad przygotowaniem zapowiadanych wcześniej konsolowych portów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Julius Styles: The International

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Julius Styles: The International

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare
Julius Styles: The International - debiut gry Wesley'a Snipesa

wiadomość12 sierpnia 2011

Właśnie ukazała się na iPada i iPhone'a gra Julius Styles: The International, za którą odpowiada znany amerykański aktor, Wesley Snipes. Wcielimy się w niej w postać tajnego agenta działającego dla organizacji pociągającej za sznurki w biznesowym światku.

Zapowiedziano Julius Styles: The International - pierwszą grę Wesleya Snipesa
Zapowiedziano Julius Styles: The International - pierwszą grę Wesleya Snipesa

wiadomość11 stycznia 2011

Wesley Snipes z całą pewnością należy do znanych i cenionych aktorów współczesnego kina. Obecnie przeżywa gorszy okres swojej kariery, odsiadując wyrok w więzieniu. Nie przeszkadza mu to jednak we współtworzeniu jego pierwszej gry.

X360
PS3
Wii