Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 5 lutego 2018, 14:52

autor: Czarny Wilk

Jest pełny zwiastun Solo: A Star Wars Story

Kilkanaście godzin po opublikowaniu pierwszego teasera filmu Solo: A Star Wars Story, Lucasfilm udostępniło dłuższy zwiastun zapowiadający kolejny spin-off Gwiezdnych wojen.

Potwierdziły się doniesienia sprzed kilku dni i w końcu doczekaliśmy się większego trailera filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Pierwszy, krótki materiał filmowy z pobocznej odsłony kultowego cyklu zadebiutował w nocy, podczas meczu Super Bowl. Kilkanaście godzin później Disney zaprezentował dłuższy zwiastun obrazu.

W filmie o Hanie Solo nie zabraknie oczywiście Chewbacci. - Jest pierwszy zwiastun Solo: A Star Wars Story - wiadomość - 2018-02-05
W filmie o Hanie Solo nie zabraknie oczywiście Chewbacci.

Trailer rzuca więcej światła na głównych bohaterów filmu – Aldena Ehrenreicha wcielającego się w tytułowego przemytnika Hana Solo, Emilię Clarke w roli Kiry, Woody’ego Harrelsona grającego mentora głównego bohatera Becketta oraz Donalda Glovera odgrywającego postać Lando Calrissiana. Nie brakuje w nim również charakterystycznej dla Gwiezdnych wojen muzyki, kosmicznych pościgów czy pojazdów, z kultowym Sokołem Millenium na czele.

Solo: A Star Wars Story zadebiutuje w kinach 25 maja 2018 roku. Film początkowo był reżyserowany przez Phila Lorda i Christophera Millera, ale panowie w czerwcu ubiegłego roku zrezygnowali z dalszej współpracy z Lucasfilm i za ostateczny kształt Hana Solo odpowiada Ron Howard. Scenariusz napisali Lawrence i Jon Kasdanowie. Przed kilkoma tygodniami poznaliśmy także oficjalny opis fabuły obrazu:

Wejdź na pokład Sokoła Millenium i wybierz się w podróż do odległej galaktyki w filmie „Solo: A Star Wars Story” – zupełnie nowej przygodzie z najbardziej lubianym łotrem galaktyki. Podczas serii brawurowych eskapad po mrocznym i niebezpiecznym przestępczym półświatku, Han Solo poznaje swojego przyszłego drugiego pilota Chewbaccę oraz spotyka sławnego hazardzistę Lando Calrissiana – a wszystko to podczas opowieści, która nada kurs jednemu z najbardziej przypadkowych bohaterów sagi Gwiezdnych wojen.

  1. Oficjalna strona Gwiezdnych wojen
  2. Oficjalna strona Disneya
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.