Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2006, 07:30

Jest nadzieja na dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion

Od momentu pierwszej zapowiedzi gry The Elder Scrolls IV: Oblivion na konsolę PlayStation 3, było wiadomo, że będzie to edycja znacznie rozbudowana w stosunku do pierwowzoru. Chociaż wielbiciele programu do tej pory nie otrzymali jasnej odpowiedzi, czy firma Bethesda Softworks LLC zdecyduje się usprawnić również wersje przeznaczone na PeCety oraz Xboksy 360, jest duża szansa, że tak się stanie.

Od momentu pierwszej zapowiedzi gry The Elder Scrolls IV: Oblivion na konsolę PlayStation 3, było wiadomo, że będzie to edycja znacznie rozbudowana w stosunku do pierwowzoru (mowa tu oczywiście o nowej gildii i związanych z nią premierowych zadaniach). Chociaż wielbiciele programu do tej pory nie otrzymali jasnej odpowiedzi, czy firma Bethesda Softworks LLC zdecyduje się usprawnić również wersje przeznaczone na PeCety oraz Xboksy 360, jest duża szansa, że tak się stanie.

Jest nadzieja na dodatek do The Elder Scrolls IV: Oblivion - ilustracja #1

W opublikowanym na łamach serwisu IGN wywiadzie, Todd Howard przyznał, że firma Bethesda Softworks LLC zawsze zmierza do tego, aby poszczególne wersje gry na różne platformy sprzętowe były identyczne pod względem zawartości. Możemy zatem oczekiwać, że producent podejmie (lub już podjął) działania mające na celu opublikowanie odpowiedniego rozszerzenia, które umożliwiałoby posiadaczom konsol Xbox 360 oraz PeCetów delektowanie się dodatkami przygotowanymi pierwotnie z myślą o konwersji na PlayStation 3.

The Elder Scrolls IV: Oblivion na PlayStation 3 zostanie usprawniona pod względem graficznym, ale nie to będzie stanowić o sile gry. Najważniejszą zmianą w stosunku do pierwowzoru jest wprowadzenie nowej gildii (Knights of the Nine), która pozwoli na przedłużenie rozgrywki o 10-20 godzin. Autorzy pokusili się o premierowe zadania, bohaterów niezależnych, przedmioty, czary, itp. Z ciekawszych innowacji można wymienić potężne relikwie, które bohater zdobędzie w trakcie wykonywania kolejnych misji. Członkowstwo w gildii zobowiąże gracza do czynienia dobra. Jeśli poziom niesławy przekroczy określony poziom, użytkownik zostanie wykluczony z bractwa i straci wspomniane wyżej artefakty.

O naszych podejrzeniach dotyczących prac nad pierwszym, dużym rozszerzeniem gry The Elder Scrolls IV: Oblivion możecie przeczytać w tym miejscu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion