Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Oni Games Press Release" 16 listopada 2006, 16:40

Jeden strzał - jedna śmierć

Już niedługo na polskim rynku pojawi się światowy hit, uznany za najlepszą grę wydaną w zeszłym roku w Wielkiej Brytanii!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Już niedługo na polskim rynku pojawi się światowy hit, uznany za najlepszą grę wydaną w zeszłym roku w Wielkiej Brytanii!

Jest rok 1945. II wojna światowa powoli dobiega końca wśród zrujnowanych ulic Berlina. Armia Czerwona mozolnie posuwa się naprzód, oczyszczając dom za domem z niedobitków niemieckiego ruchu oporu. Dni Trzeciej Rzeszy są już policzone, choć nim wyzionie ona ducha, zginie jeszcze niejeden żołnierz. Koniec największego konfliktu w dziejach ludzkości jest zarazem początkiem innego, mniej krwawego lecz równie zajadłego: zimnej wojny. Świat zachodni z przerażeniem patrzy na rosnącą potęgę Związku Radzieckiego - dotychczasowi sprzymierzeńcy stają się niebezpieczni i niewygodni. Tym bardziej, że gdzieś w Berlinie ukryte są wyniki niemieckich badań nad bombą atomową, technologią rakietową i innymi rodzajami nowoczesnej broni. Jeśli dane te wpadną w ręce Rosjan, równowaga na świecie zostanie poważnie zachwiana...

“Sniper Elite” dostępny w kioskach, salonach prasowych oraz dobrych sklepach z grami na terenie całego kraju za jedyne 19,99 PLN!