Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2012, 10:38

autor: Hed

Jakie zmiany czekają Guild Wars 2? – ArenaNet mówi o swoich planach

Studio ArenaNet zdradziło, jakie zmiany i nowości pojawią się w grze Guild Wars 2. Deweloper zamierza poprawić i rozbudować podziemia, urozmaicić katalog potworów oraz rozwinąć tryby PvP.

Studio ArenaNet zdradziło, jakich aktualizacji mogą spodziewać się gracze Guild Wars 2. - Jakie zmiany czekają Guild Wars 2? – ArenaNet mówi o swoich planach - wiadomość - 2012-11-22
Studio ArenaNet zdradziło, jakich aktualizacji mogą spodziewać się gracze Guild Wars 2.
Guild Wars 2
  • Data premiery: 28 sierpnia
  • Producent: ArenaNet
  • Cena sugerowana: 199,90 zł

Fani Guild Wars 2 mogą spodziewać się nowych wyzwań w podziemiach, potworów, poprawek, dodatków do systemu gildii i dalszego rozwoju PvP oraz World vs. World. Takie zapewnienia przekazał na stronie gry Chris Whiteside, producent ze studia ArenaNet. Deweloper dodał, że po świętach poznamy więcej szczegółów, bo w planach jest przeprowadzenie kilku spotkań z fanami, podczas których będzie można zadawać pytania dotyczące przyszłości Tyrii.

W artykule Whiteside skomentował wydarzenie The Lost Shores, w ramach którego gra wzbogaciła się o lokację, mapę PvP, podziemia oraz wątek fabularny poświęcony rasie podwodnych istot. Producent podziękował uczestnikom akcji i zapewnił, że ArenaNet zdaje sobie sprawę z problemów, jakie się z nią wiązały (gracze narzekali na lagi i błędy). Twórcy Guild Wars 2 będą starali się poprawić metody łączenia tych dwóch aspektów gry.

Co dokładnie czeka Guild Wars 2? Jednym z ważniejszych celów dla studia ArenaNet jest odrestaurowanie i poprawienie wszystkich istniejących podziemi (dotyczy to zarówno trybu Story, jak i Explorable). Producent chce dodatkowo poszerzyć elementy Fractal of the Mist, lokacji oferującej losowo dobierane komnaty z wyzwaniami, którą wprowadzono w The Lost Shores. Świat gry ma doczekać się też bardziej różnorodnego bestiariusza.

ArenaNet pracuje nad kolejnymi porcjami zawartości, w oparciu o wprowadzoną niedawno lokację - Southsun Cove. W przygotowaniu są następne rozdziały historii Guild Wars 2. Więcej funkcji można spodziewać się w kwestii zarządzania i rozwijania gildii. Deweloper nie zapomina o PvP i trybie World vs. World. Podobno doczeka się on nowego systemu nagradzania i paru innych dodatków. Studio nie podało, kiedy dokładnie należy spodziewać się tych nowości.

Jakie zmiany czekają Guild Wars 2? – ArenaNet mówi o swoich planach - ilustracja #3Wspomniane The Lost Shores to weekendowe wydarzenie połączone z publikacją dużej porcji nowej zawartości. ArenaNet zaprosiła graczy do przejścia kilkuetapowej opowieści o rasie podwodnych istot, które zaatakowały miasto Lion’s Arch. Co ciekawe, finał tej historii został rozegrany tylko raz.

  1. Oficjalna strona Guild Wars 2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.