Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2012, 09:59

autor: Góral

Assassin's Creed III dostępne na komputerach PC. Wystartowała akcja Leave no Witnesses, czyli "zabawa" w zabijanie

Dzisiaj swoją premierę w Polsce i na świecie ma komputerowa edycja gry Assassin's Creed III. Ponadto firma Ubisoft zorganizowała event polegający na zabijaniu przeciwników w trzeciej części przygód Desmonda Milesa.

Od dzisiaj, w sklepach na terenie całego kraju, można nabyć grę Assassin's Creed III w wersji na komputery PC. Produkcja dostępna jest w polskiej wersji językowej (napisy) w sugerowanej cenie 149,99 zł. Konsolowe wydania ukazały się w Polsce 31 października. Dodatkowo firma Ubisoft zapowiedziała konkurs Leave no Witnesses.

Assassin's Creed 3 już dostępne na komputerach PC - Assassin's Creed III dostępne na komputerach PC. Wystartowała akcja Leave no Witnesses, czyli
Assassin's Creed III już dostępne na komputerach PC

Zabawa polega na zabiciu jak największej liczby przeciwników podczas kampanii dla jednego gracza. By wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie Assassin's Network. Po wykonaniu tej czynności wystarczy odpalić Assassin's Creed III na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 lub komputerach PC i po prostu grać. Osoby z największą liczbą zabójstw otrzymają kody na Season Pass - przepustkę umożliwiającą pobranie wszystkich nadchodzących dodatków. Dodatkowo z grona przegranych wylosowanych zostanie kilku szczęśliwców, którzy również zgarną te same fanty. Akcja zakończy się 26 listopada.

Konsolowa edycja gry Assassin's Creed III w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazła 3,5 mln nabywców. 30 listopada na rynku ukaże się jeszcze jedna wersja produkcji, przeznaczona na nowy sprzęt firmy Nintendo – Wii U. Komputerowy egzemplarz nie różni się niczym od pozostałych, oprócz tego, że posiada ulepszoną oprawę graficzną, dzięki obsłudze DirectX 11.

Assassin's Creed III to trzecia pełnoprawna odsłona popularnej serii gier akcji. Głównym bohaterem najnowszej części jest Connor, przodek Desmonda Milesa. Historia rozgrywa się w Ameryce Północnej w latach 1753-1783, podczas konfliktu między Indianami a kolonistami. Gra oferuje rozgrywkę uwielbianą przez miliony osób na całym świecie, wprowadzając jednocześnie kilka mniejszych nowości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III