Do sieci trafił świeży zwiastun Marvel's Wolverine. W mediach społecznościowych gracze wciąż jednak narzekają na jedną rzecz.
Firma Sony i studio Insomniac udostępniły nowy zwiastun gry Marvel's Wolverine. Trailer m.in. potwierdza, że w grze pojawią się Sabertooth oraz Lady Deahstrike.
Sony pokłada w tym zwiastunie duże nadzieje, bo jest on także wyświetlany w amerykańskich kinach przed filmem Odyseja Christophera Nolana.
W serwisie X, pod wpisem z tym trailerem gracze dyskutują jednak nie tylko o o samej grze, a także o zapowiedzianymprzez firmę Sony odejścia od gier na płytach.
To takie smutne, że jeśli kupię tę grę w wersji fizycznej, w przyszłości będę mógł w nią grać tylko na jednej konsoli do gier
To wygląda naprawdę fajnie, ale muszę przyznać, że firma Sony sprawiła, że wstrzymałem się z zakupem jakichkolwiek produkcji, dopóki nie zagwarantuje mi, że w przyszłości będę właścicielem moich gier..
Kiedy ta gra ukaże się w wersji fizycznej, nie będę mógł w nią zagrać na PS6, więc jaki sens ma jej kupowanie?
Gra wygląda świetnie, szkoda tylko, że psuje ją wasze kierownictwo. To może być wasza ostatnia produkcja w wersji fizycznej i ostatnia gra, w którą zagra wielu waszych fanów.
Marvel's Wolverine zmierza na razie wyłącznie na PlayStation 5. Premiera zaplanowana została na 15 wrzesnia.

Autor: Adrian Werner
Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.