Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2015, 12:33

autor: Luc

Invisible, Inc. – intrygująca gra szpiegowska za miesiąc trafi na Steam. W planach także wersja na PS4

Invisible, Inc. - najnowsza produkcja studia Klei Entertaiment kończy fazę testów i powoli zbliża się do finalnego wydania. Wraz z datą premiery ogłoszono również czego możemy spodziewać się w ostatecznej wersji, zapowiedziano także wydanie gry na PlayStation 4.

Sukces osiągniemy tylko działając po cichu. - Invisible, Inc. – intrygująca gra szpiegowska za miesiąc trafi na Steam. W planach także wersja na PS4  - wiadomość - 2015-04-16
Sukces osiągniemy tylko działając po cichu.

Twórcy Don’t Starve oraz Mark of the Ninja od dłuższego czasu pracują nad kolejną produkcją. Invisible, Inc. to turowa gra szpiegowska, w której kontrolując specjalnego agenta włamujemy się do pilnie strzeżonego ośrodka. Choć wcale nie jesteśmy bezbronni, w starciu z uzbrojonymi po zęby ochroniarzami nie mamy większych szans – dlatego mechanika rozgrywki promuje działanie na granicy cienia oraz zakradanie się do kolejnych lokacji. Gra od kilku miesięcy znajdowała się w fazie testowej – wszyscy chętni mogli wykupić udział w Steam Early Access i sprawdzić, czym tym razem chcą nas zaskoczyć deweloperzy. Gra w swojej wczesnej wersji nie jest jednak od wczoraj możliwa do nabycia – twórcy zdecydowali się wycofać wstępny build z dystrybucji, ale ma to związek ze zbliżającą się premierą. Opublikowany wczoraj trailer zdradził, że gra w pełnej wersji zostanie wydana 12 maja 2015 roku.

Swoją decyzję o tymczasowym zablokowaniu opcji kupna tytułu, twórcy tłumaczą tym, że chcą, aby wszyscy nowozainteresowani produkcją, mogli jej doświadczyć w finalnej formie. Osoby, które zakupiły wcześniej produkcję oczywiście cały czas mogą ją odpalić, deweloperzy obiecują jednak w premierowej aktualizacji szereg niedostępnych jeszcze opcji oraz ulepszeń. Po oficjalnym wydaniu w Invisible, Inc. znaleźć mają się dodatkowi agenci, programy, implanty, filmowe przerywniki, kilka nowych trybów rozgrywki oraz wiele innych niespodzianek. W opublikowanym ogłoszeniu zapowiedziano także wydanie wersji na PlayStation 4, wciąż nie jest jednak znana ewentualna data premiery.

Invisible, Inc. już wcześniej zostało zauważone przez dziennikarzy oraz graczy – tytuł otrzymał kilka znaczących wyróżnień na imprezie Independent Games Festival, umieściliśmy ją także w naszym corocznym zestawieniu mniej popularnych tytułów, na które warto zwrócić uwagę.