Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2014, 09:55

autor: Góral

Invisible, Inc. - opublikowano nowy zwiastun. Gra ukaże się 19 sierpnia w Steam Early Access

Studio Klei Entertainment opublikowało nowy zwiastun taktycznej strategii Invisible, Inc., na którym można obejrzeć fragment rozgrywki. Jednocześnie poinformowano, że gra ukaże się 19 sierpnia w ramach Steam Early Access.

Studio Klei Entertainment zaprezentowało nowy zwiastun swojej kolejnej produkcji - Invisible, Inc. (gra była wcześniej znana jako Incognita). Możemy na nim obejrzeć krótki fragment rozgrywki z tej ciekawie zapowiadającej się turówki. Jednocześnie ujawniono datę premiery projektu w ramach Steam Early Access. Tytuł trafi do oferty sklepu firmy Valve 19 sierpnia i sprzedawany będzie za 15,99 dolarów (u nas oczywiście w euro, ale nie ujawniono oficjalnej ceny dla Europy), przy czym po premierze pełnej wersji, koszt zakupu wzrośnie do niecałych 20 dolarów. Oczywiście osoby, które nabędą tytuł wcześniej, nie będą musiały nic dopłacać. Twórcy obiecali ponadto, że Invisible, Inc. będzie stale aktualizowane na podstawie opinii graczy.

Invisible, Inc. w skrócie:
  • Gatunek: turowa strategia
  • Deweloper: Klei Entertainment
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: 19 sierpnia w Steam Early Access

Nowa produkcja studia Klei Entertainment ma się znacznie odróżniać od poprzednich dokonań tego niezależnego dewelopera. Wcześniej twórcy z Kanady stworzyli grę logiczną (Eets: Chowdown), platformówkę akcji (Shank), skradankę (Mark of the Ninja) oraz produkcję typu survival - Don't Starve. Tym razem postanowiono spróbować swoich sił w projekcie łączącym gatunki turowej strategii i skradanki. Mając w pamięci wszystkie wcześniejsze, powszechnie uznawane za co najmniej dobre, projekty, można śmiało zakładać, że Invisible, Inc. również nie zawiedzie i okaże się kolejną przyjemną grą niezależną.

Invisible, Inc. - opublikowano nowy zwiastun. Gra ukaże się 19 sierpnia w Steam Early Access - ilustracja #1Klei Entertainment to niezależne kanadyjskie studio, założone w 2005 roku przez Jamiego Chenga – byłego pracownika Relic Entertainment. Od tego czasu firma zaskarbiła sobie uznanie graczy na całym świecie, rozrastając się przy okazji do całkiem pokaźnych, jak na niezależny zespół, rozmiarów. Obecnie deweloper zatrudnia blisko 40 pracowników.