Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360PC
Okładka Eets: Chowdown (X360)
OkładkaEets: Chowdown (X360)

Eets: Chowdown

Zręcznościowa gra logiczna, podobna do znanej serii Lemmings. Bohaterem gry jest stworek, którym nie możemy sterować, ale wywieramy wpływ na jego działania poprzez interakcję z serią zrzucanych przedmiotów.

Zręcznościowe | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Eets: Chowdown Premiera

27mar2006

PC

25kwi2007

X360

Gry podobne do Eets: Chowdown

Feeding Frenzy

Shrek-N-Roll

Crystal Quest

Eeets: Chowdown to gra logiczna, nawiązującą do słynnej serii Lemmings. Głównym bohaterem Eeets jest mały stworek, który musi pokonać 123 etapy. Gracze nie mogą jednak bezpośrednio kontrolować jego ruchów. Przed każdym poziomem dostajemy możliwość ułożenia na planszy różnych przedmiotów lub przedziwnych postaci, które wpływają na zachowanie potworka i sprawią, że dociera on do wyjścia. Dla przykładu: wieloryb może połknąć naszego bohatera i wypluć go tak, by trafił on na umieszczoną daleko platformę. Za każdym razem dostajemy inny zestaw, mający wspomóc tę przedziwną podróż – czasem trzeba wprawić stworka w furię (wtedy wyżej skacze), innym razem go przestraszyć itp.

Zabawa naprawdę wciąga, a kolejne poziomy są coraz bardziej skomplikowane i każą graczom doprowadzać do przedziwnych ciągów zdarzeń i używać wielu różnych przedmiotów. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zwolnienia i przyspieszenia tempa akcji w dowolnym momencie. Grafika jest kolorowa i utrzymana w kreskówkowej konwencji, projekty postaci to karykatury, a wszystko (łącznie z muzyką) tworzy bardzo wesoły klimat. Dodatkową atrakcją jest tryb multiplayer, nazwany Marsho Madness. Zabawa jest zupełnie inna niż dla jednego gracza: to prosta, dwuwymiarowa strzelanina, w której musimy szybko wciskać odpowiednie kombinacje przycisków na klawiaturze. Mimo pozornej prostoty, również wciąga.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Eets: Chowdown

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Eets: Chowdown Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
X360
PC