Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2016, 21:05

inFamous: Lightning Edition - powstaje remaster pierwszego inFamous?

Niepotwierdzone informacje sugerują, że Sucker Punch pracuje nad remasterem pierwszej części serii inFamous. Zdaje się, że przy okazji ujawniono też powstawanie zupełnie nowej produkcji studia, ze Spider-Manem w roli głównej.

Jeżeli wierzyć informacjom, które od paru godzin szturmują internet, Amazon mógł ujawnić remaster pierwszej części inFamous na PlayStation 4, do tego z dostępem do wersji beta nowej produkcji Sucker Punch o Spider-Manie. Lightning Edition, bo tak nazwano nowe wydanie inFamous, miałoby się pojawić w sklepach 10 sierpnia bieżącego roku, a pre-order kosztować niecałe 60 dolarów. Trzeba jednak pamiętać, że do tej pory zarówno Sony jak i Sucker Punch nie potwierdziło w żaden sposób tej informacji, a w serwisie Amazonu próżno szukać karty produktu.

Czyżby fake? - inFamous: Lightning Edition - powstaje remaster pierwszego inFamous? - wiadomość - 2016-05-05
Czyżby fake?

Sama informacja wyszła z rosyjskiego serwisu GameMag, więc istnieje prawdopodobieństwo, że jest to jedynie próba zakpienia z fanów serii. Z drugiej strony Amazon jest znany z tego, że karty produktów pojawiają się w internetowym sklepie przed oficjalnymi zapowiedziami, jak miało to ostatnio miejsce w przypadku remastera Call of Duty: Modern Warfare czy edycji Game of the Year Pillars of Eternity. Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalną odpowiedź Sony lub dewelopera w sprawie przecieku, albo w najgorszym przypadku na czerwcowe E3.