Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2009, 14:07

autor: Elrond

Imperial Agent - kolejna klasa Star Wars: The Old Republic ujawniona

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen, a jednocześnie fani ciemnej strony Mocy, oczekujący niecierpliwie na premierę Star Wars: The Old Republic, czyli MMO osadzonego w uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa, mogą mieć powody do zadowolenia. Sean Dahlberg zajmujący się kontaktem z członkami społeczności skupionej wokół BioWare poinformował właśnie o kolejnej klasie postaci dostępnej w grze.

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen, a jednocześnie fani ciemnej strony Mocy, oczekujący niecierpliwie na premierę Star Wars: The Old Republic, czyli MMO osadzonego w uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa, mogą mieć powody do zadowolenia. Sean Dahlberg zajmujący się kontaktem z członkami społeczności skupionej wokół BioWare poinformował właśnie o kolejnej klasie postaci dostępnej w grze dla zwolenników Imperium – Imperial Agent.

Imperial Agent - kolejna klasa Star Wars: The Old Republic ujawniona - ilustracja #1

Zgodnie z jego sławami, Imperial Agent zawsze w odpowiednim czasie posiada narzędzia odpowiednie do wykonania zadania. Korzystając z sabotażu i przeróżnych forteli, infiltruje bazy wroga i eliminuje przeciwników Imperium Sithów ze śmiertelną skutecznością. Gracze, którzy wybiorą tę klasę dla swojej postaci w Star Wars: The Old Republic, zobaczą „podbrzusze” Imperium w zupełnie nowym świetle. Twórcy gry przyznają, iż przy projektowaniu tej klasy wzorowali się na postaciach rodem z Gwiezdnych Wojen – wśród ich inspiracji znalazła się łowczyni nagród Zam Wessel oraz Wielki Moff, Wilhuff Tarkin, dowódca pierwszej Gwiazdy Śmierci.

Imperial Agent - kolejna klasa Star Wars: The Old Republic ujawniona - ilustracja #2

Niestety, jak na razie oficjalna strona gry nie została uaktualniona o opisywaną klasę, jednak w ciągu kilku następnych dni sytuacja ta ulec ma zmianie, o czym niezwłocznie Was poinformujemy.

Imperial Agent - kolejna klasa Star Wars: The Old Republic ujawniona - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic