Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 czerwca 2016, 12:44

autor: Góral

Humble PC & Android Bundle 14 z Badland, Spacecom, Desktop Dungeons i Knights of Pen & Paper 2

Rozpoczęła się promocja Humble PC & Android Bundle 14, w ramach której za stosunkowo niewielkie pieniądze można nabyć szereg ciekawych produkcji, w tym Badland: GOTY Edition, Desktop Dungeons, Knights of Pen & Paper 2 i Spacecom. Co ciekawe, ostatni z wymienionych tytułów można zgarnąć też za darmo.

Rozpoczęła się kolejna akcja z cyklu Humble Bundle, w której do nabycia jest zestaw gier dla urządzeń z systemem Android oraz PC-tów. Za grosze możemy zaopatrzyć się w świetną zręcznościówkę Badland: GOTY Edition i kosmiczną strategię SPACECOM. Natomiast jeżeli wyciągniecie z portfela nieco większą kwotę, to załapiecie się również na ciekawe Desktop Dungeons, w którym twórcy połączyli strategię ekonomiczną z grą logiczną, elementami RPG i roguelike. Ponadto dostępne jest także Spider: Rite of the Shrouded Moon – jedna z najlepiej ocenianych gier 2015 roku.

Do zamówień dodawane są ścieżki dźwiękowe wybranych produkcji, a dokonując zakupów możecie część wpłaty przekazać na fundacje charytatywne. Akcja potrwa jeszcze przez trzynaście dni, więc nie musicie się śpieszyć.

Pierwszy próg – dowolna kwota:

Drugi próg – średnia wpłat:

Trzeci próg – średnia wpłat + 3 dolary: