Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 27 września 2012, 07:55

Homefront: Ultimate Edition oraz Darksiders w serii PS3 Essentials w planie wydawniczym firmy Cenega

Świetne gry w rewelacyjnych cenach!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, dystrybutor firmy THQ w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiły nowe tytuły z serii PS3 Essentials. Już 12 października w sklepach dostępne będą Homefront®: Ultimate Edition oraz Darksiders® Gry z serii PS3 Essentials oferowane będą w bardzo atrakcyjnej, sugerowanej cenie detalicznej 79,99 PLN. Warto podkreślić, że Homefront: Ultimate Edition zostanie wydana w polskiej wersji językowej (napisy).

Homefront: Ultimate Edition oraz Darksiders w serii PS3 Essentials w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

W późniejszym terminie, 26 października, w serii PS3 Essentials ukaże się jeszcze jeden hit z katalogu gier THQ – Saint’s Row 2®.

PS3 Essentials to seria najpopularniejszych gier konsolowych, zawierająca wyłącznie bardzo popularne pozycje. Wysokie wymagania dotyczące jakości i poziomu sprzedaży każdej gry w serii gwarantują, że w ręce nabywców trafią tytuły niezbędne w kolekcji każdego gracza.

Homefront: Ultimate Edition jest kompletnym wydaniem znanej i popularnej strzelanki FPP. Gracze wcielają się w rolę żołnierza amerykańskiego ruchu oporu, który wraz z towarzyszami w 2027 roku walczy o wolność swojej ojczyzny od północnokoreańskiej okupacji. Partyzancka wojna podjazdowa przy użyciu pojazdów oraz samolotów bezzałogowych toczy się nie tylko w trybie dla pojedynczego gracza – towarzyszami z oddziału mogą zostać nasi przyjaciele!

Wydanie Homefront: Ultimate Edition zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki do gry:

  1. Zestaw map „Twierdza” – zawiera dwie mapy do trybu deathmatch i dwie kolejne do trybu team deathmatch. Miejsce akcji to okolice słynnej wyspy Alcatraz oraz mosty Golden Gate.
  2. Zestaw map „Jedyna szansa” – zawiera dwie nowe mapy do trybu deathmatch, Supermarket oraz Tamę.
  3. Strzelba 870 Express – znana strzelba taktyczna marki Remington, świetna do walki na krótki dystans, na przykład w budynkach.
  4. Kod bojowy – odblokowuje tryb gry wieloosobowej oraz pozwala zdobywać poziomy doświadczenia powyżej 5.

Darksiders jest niezwykle widowiskową grą akcji z elementami przygody i RPG. Wojna - pierwszy jeździec Apokalipsy – zostaje oskarżony o wzniecenie wojny pomiędzy Niebem, a Piekłem. Odarty z honoru i mocy, Wojna musi wrócić na Ziemię, by dokonać zemsty i oczyścić swe imię. Używając pokaźnego arsenału anielskich i demonicznych broni Wojna bezlitośnie unicestwia przeciwników spotkanych na swej drodze. Na swym ognistym wierzchowcu przemierza rozległy, otwarty świat Darksiders szukając sposobu na odkupienie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.