Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2016, 20:21

autor: shav

Hitman – gra będzie dodawana do kart graficznych i procesorów AMD

AMD i Io-Interactive po raz kolejny połączyły siły. Rezultatem tego jest umieszczenie gry Hitman w programie AMD Gaming Evolved. Kupując w wybranych sklepach sprzęt tej marki, otrzymamy za darmo najnowszą produkcję o Agencie 47.

Hitman – gra będzie dodawana do kart graficznych i procesorów AMD - ilustracja #1

Dziś, czyli 16 lutego, wystartowała ciekawa inicjatywa przygotowana przez firmy AMD oraz IO Interactive, twórców gry Hitman. W ramach specjalnej oferty, kupując sprzęt tej marki, a konkretnie kartę graficzną AMD Radeon R9 390/390X lub procesor AMD FX serii 6000/8000 otrzymamy za darmo nadchodzącą produkcję o jednym z najpopularniejszych płatnych zabójców w grach. To jednak nie wszystko – osoby, które skorzystają z tej promocji otrzymają też szansę wcześniejszego sprawdzenia tego tytułu, poprzez możliwość wzięcia udziału w testach beta. Odbędą się one w dniach 19-22 lutego i pozwolą na zapoznanie się z fragmentem historii. Oferta obowiązywać będzie jedynie w wybranych sklepach i potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, zaś kupony na odbiór gry będzie można zrealizować do 30 czerwca tego roku.

Nowy Hitman zadebiutuje już 11 marca. Gra trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Sam trzon rozgrywki pozostanie bez zmian i po raz kolejny będzie nim cicha eliminacja oponentów. Tym razem jednak lokacje będą znacznie większe i otwarte, co pozwoli na większą swobodę w wyborze środków do osiągnięcia celu.