Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 maja 2015, 15:05

Hex: Shards of Fate - wyniki konkursu! Sprawdź, kto wygrał!

Zabawa dobiegła końca. Potężny komputer Tesla ASUS 970 LE znalazł już swojego właściciela - kto nim jest i który projekt karty zwyciężył? Sprawdź sam!

Hex: Shards of Fate - wyniki konkursu! Sprawdź, kto wygrał! - ilustracja #1

Konkurs „Hex: Shards of Fate”, który przygotowaliśmy dla Was przy wsparciu firmy Gameforge AG właśnie dobiegł końca! Dziękujemy Wam za niesamowite projekty, które podsyłaliście w komentarzach niemalże do samego końca konkursu. Wybór był ciężki, gdyż niemalże wszystkie projekty prezentowały poziom małych arcydzieł.

Przypominamy, że zadaniem konkursu było zaprojektowanie karty jednostki/artefaktu wpisującej się w klimat Hex: Shards of Fate! Oprócz przygotowania frontu oraz tyłu karty, prosiliśmy także o dołączenie opisu stworzonej przez Was postaci lub artefaktu.

Dla zwycięzcy przewidzieliśmy nagrodę główną, którą jest komputer Tesla ASUS 970 LE. Zwycięska grafika udekoruje obudowę komputera. Do kogo powędrowała ta potężna maszyna?

Zwycięzca konkursu

Hex: Shards of Fate - wyniki konkursu! Sprawdź, kto wygrał! - ilustracja #2

Zwycięzcą konkursu został użytkownik o nicku Termi15, którego projekt możecie zobaczyć powyżej. Serdecznie gratulujemy!

Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie projekty i wspólną zabawę! Prace można obejrzeć w specjalnie przygotowanej galerii na stronie konkursowej. Zapraszamy Was także do wzięcia udziału w innych, wciąż trwających konkursach na stronie Gry-Online: Dywizjon GeForce oraz Sprite „Prawda jest taka, że…”.