Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2007, 18:24

autor: Metatron

Hellgate: London w złocie, demo w tym tygodniu

Electronic Arts ogłosiło dwie dobre wiadomości dla graczy czekających na najnowszą grę twórców Diablo, Hellgate: London. Pierwsza z nich jest o tym, że Flagship Studios ukończyło prace nad rzeczonym tytułem. Produkcja osiągnęła status złota i trafiła do tłoczni, by zadebiutować zgodnie z planowaną datą premiery, która w Europie przypada na 2 listopada.

Electronic Arts ogłosiło dwie dobre wiadomości dla graczy czekających na najnowszą grę twórców Diablo, Hellgate: London. Pierwsza z nich jest o tym, że Flagship Studios ukończyło prace nad rzeczonym tytułem. Produkcja osiągnęła status złota i trafiła do tłoczni, by zadebiutować zgodnie z planowaną datą premiery, która w Europie przypada na 2 listopada. Drugą wiadomością jest zapowiedź dema, które zostanie opublikowane jeszcze w tym tygodniu.

Hellgate: London w złocie, demo w tym tygodniu - ilustracja #1

Demo zadebiutuje w najbliższy piątek i pozwoli nam na eksplorację stacji londyńskiego metra Holborn Station oraz jej okolic, poznanie niewielkiego fragmentu fabuły oraz wykonanie kilku zadań pobocznych. Będziemy mogli grać jako wprawiony w mieczu Mistrz ostrzy lub specjalista w walce na długie dystanse – Strzelec.

Hellgate: London w złocie, demo w tym tygodniu - ilustracja #2

Przypominamy, że Hellgate: London łączy w sobie elementy gry RPG oraz strzelaniny FPP. Fabuła produkcji przenosi nas w niedaleką przyszłość do czasów, kiedy Piekielne Wrota otworzyły się na Ziemi tworząc przejście dla wszelkiej maści demonów, które postanowiły podbić nasz glob. Akcja gry, jak sam tytuł wskazuje, będzie osadzona w Londynie, mieście otoczonym przez nieprzekraczalną barierę ognia i zapełnionym demonicznymi wojskami. Nie cała nadzieja jednak umarła, ponieważ ludzie skryli się w podziemiach i tunelach metra, szykując się do desperackiej walki z najeźdźcami z piekła rodem.