Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2012, 12:09

Guild Wars 2 zgodnie z oczekiwaniami. Top 10 UK (26 sierpnia - 1 września)

Guild Wars 2 i Sleeping Dogs prowadzą w walce o portfele klientów w dzisiejszym notowaniu najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 26 sierpnia a 1 września.

Zgodnie z przewidywaniami sprzed tygodnia, poniższe notowanie otwiera Guild Wars 2. To chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych przez fanów tytułów pecetowych tego roku. I to nie tylko na Wyspach - również w Polsce zapanował istny szał. To dobrze, bo świetnych gier nigdy za dużo.

Guild Wars 2 jest także drugą najlepiej sprzedającą się grą w premierowym tygodniu (z wyłączeniem World of Warcraft i dodatków), tuż po nieco lepiej przyjętym Star Wars: The Old Republic. Gra NCSoft jest także pierwszym tytułem, od czasu premiery Football Managera 2011, dedykowanym jedynie komputerom PC, któremu udało się zdobyć najwyższy stopień podium na ogólnej liście przebojów wszystkich platform.

Drugą z nowości w pierwszej dziesiątce jest Madden NFL 13. Poza listą, na miejscu czternastym, zadebiutowało Tales of Graces F na konsolę PlayStation 3.

Guild Wars 2 zgodnie z oczekiwaniami. Top 10 Steam (26 sierpnia - 1 września) - ilustracja #1
Guild Wars 2

1.

Guild Wars 2

2.

Sleeping Dogs

3.

New Super Mario Bros. 2

4.

London 2012: The Official Video Game

5.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

6.

Darksiders II

7.

Madden NFL 13

8.

Transformers: Fall of Cybertron

9.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

10.

Call of Duty: Modern Warfare 3

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.