Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2014, 20:58

autor: Arantasar

GTA V na PC/PS4/Xbox One – wszystkie dodatki z wersji online dostępne w kampanii dla pojedynczego gracza

Firma Rockstar potwierdziła, że wydanie gry GTA V na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One będzie zawierało w kampanii dla pojedynczego gracza wszystkie jedenaście rozszerzeń, które do tej pory pojawiły się w wersji online. Dodatkowa zawartość obejmuje nowe samochody, ubrania czy uzbrojenie.

W nowej edycji GTA V pojawi się cała zawartość znana z dodatków do GTA Online. - GTA V na PC/PS4/Xbox One – wszystkie dodatki z wersji online dostępne w kampanii dla pojedynczego gracza - wiadomość - 2014-11-07
W nowej edycji GTA V pojawi się cała zawartość znana z dodatków do GTA Online.

Firma Rockstar umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją ostatnią produkcją i co kilka dni raczy nas nowymi wiadomościami na temat gry GTA V w wydaniu na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One. Tym razem przedstawiciele studia potwierdzili, że odświeżona wersja będzie zawierała w trybie fabularnym wszystkie jedenaście dodatków przeznaczonych wcześniej wyłącznie dla GTA Online.

Gracze otrzymają zatem dostęp do nowych samochodów (np. do znanego z dodatku Beach Bum łazika piaskowego), broni (np. muszkiet z Independence Day czy strzelbę automatyczną z Business) oraz ubrań. Co więcej, auta znane z dodatków będą uczestniczyć też w normalnym ruchu ulicznym.

Ujawniono również szereg usprawnień graficznych względem pierwotnej wersji gry przeznaczonej na konsole starej generacji. W nowej odsłonie GTA V możemy liczyć na dynamicznie zmieniającą się głębię ostrości (ang. depth of field), bardziej szczegółowe efekty cząsteczkowe, lepsze oddanie wpływu wiatru na ubrania, flagi czy drzewa, usprawnioną dynamikę płynów, dodatkowe efekty pogodowe, poprawiony model zniszczeń, a także na unowocześniony system oświetlenia (samych źródeł światła ma być trzy razy więcej niż w wydaniu gry na konsole starej generacji).

Tryb online także doczeka się usprawnień. W rozgrywce będzie mogło uczestniczyć trzydzieści osób, z dwoma dodatkowymi obserwatorami. Grutnownie przebudowany zostanie ponadto kreator postaci, dzięki któremu stworzymy jeszcze więcej możliwych wariantów protagonisty.

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że nowa odsłona GTA V zaoferuje tryb pierwszoosobowy, a wersja na komputery osobiste będzie wspierać rozdzielczość 4K. Premiera gry na konsole Xbox One i PlayStation 4 odbędzie się 18 listopada, natomiast posiadacze PC będą musieli poczekać jeszcze do 27 stycznia.