Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2021, 11:23

GTA Online - w grze zaczęły pojawiać się latające spodki

W Grand Theft Auto Online gracze zaczęli natykać się na UFO. To najpewniej prolog nadchodzących atrakcji, jakie czekają na nas podczas tegorocznego Halloween.

W SKRÓCIE:
  1. w GTA Online zaczęły pojawiać się latające spodki,
  2. UFO można dostrzec tylko w nocy w określonych godzinach i miejscach,
  3. to najpewniej pierwszy etap atrakcji przygotowanych na tegoroczne Halloween.

Jednym z powodów niesłabnącej popularności Grand Theft Auto Online jest to, że w grze cały czas coś się dzieje, a studio Rockstar Games dba o regularne dostarczanie świeżych atrakcji. Najnowszą jest pojawienie się UFO.

Spodziewamy się, że przybycie kosmitów jest początkiem serii tegorocznych eventów związanych z Halloween. Każdego dnia, do 21 października, niezidentyfikowane obiekty latające będą pojawiały się w różnych rejonach świata Grand Theft Auto Online. Dzieje się to tylko, gdy w grze panuje noc i jedynie w określonych godzinach (między 22:00 a 3:00 według zegara w GTAO), więc wypatrzenie UFO wymaga trochę wysiłku. Takie spotkania są krótkie i mało interaktywne, więc najpewniej stanowią jedynie wstęp do bardziej imponujących nadchodzących atrakcji.

GTA Online - w grze zaczęły pojawiać się latające spodki - ilustracja #1

Obecnie gdy gracze zbliżą się do obcego statku na piechotę, ten znika, czemu towarzyszą wyładowania atmosferyczne. Jeśli zbliżą się w pojeździe lub helikopterze/samolocie, to dodatkowo ich maszyna na chwilę straci zasilanie, odtwarzając tym samym efekt znany z wielu opowieści o kontaktach z kosmitami. Jak wyglądają takie spotkania drugiego stopnia, możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

Zeszłoroczne halloweenowe wydarzenia przyniosły zniżki, bonusowe nagrody, a także związane z tą okazją specjalne tryby rozgrywki oraz przedmioty kosmetyczne. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja zaoferuje podobną skalę atrakcji.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto Online
  2. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem
  3. GTA Online – poradnik do gry