Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2021, 14:47

Do GTA Online trafią „starzy znajomi” z poprzednich gier w serii

Firma Rockstar Games zapowiedziała nowości w GTA Online. Do gry trafią starzy znajomi z poprzednich odsłon serii. Gracze już wkrótce będą mogli dowiedzieć się, jak im poszło w życiu.

W SKRÓCIE:
  1. W GTA Online spotkamy wkrótce starych znajomych. Firma Rockstar Games szykuje niespodzianki z okazji rocznicy debiutu GTA III.

Już wkrótce do GTA Online zawitają starzy znajomi. Firma Rockstar Games nie zwalnia tempa w przygotowywaniu aktualizacji do swojego sieciowego molocha. Wraz z zapowiedzią wydania remasterów trylogii GTA uchylono rąbka tajemnicy na temat tego, co czeka na graczy sieciowego Grand Theft Auto.

W najbliższym czasie powrócą wybrane aktywności, także te, które nie cieszyły się pierwotnie zbyt dużym zainteresowaniem. Deweloperzy liczą, że zmieni się ich odbiór wśród graczy, gdy dadzą im drugą szansę. Bliżej premiery GTA V na konsole tej generacji (zaplanowanej na marzec 2022 r.) pojawi się także aktualizacja, która usprawni sieciową rozgrywkę.

Oczywiście, to nie wszystko. Wraz ze zbliżającą się rocznicą debiutu Grand Theft Auto III do GTA Online zawitają aktywności związane z kultowymi odsłonami serii. Na oficjalnej stronie nie ujawniono nam na razie zbyt wiele, jednak z krótkiego komunikatu dowiadujemy się, że powrócą starzy znajomi, próbujący sił w legalnych interesach.

Pod koniec tego roku zapraszamy też na nową i ekscytującą przygodę w GTA Online, bo Wasi starzy znajomi będą potrzebować pomocy w rozwinięciu swojego „legalnego biznesu” — czeka Was całe mnóstwo niespodzianek!

Na kogo i w jakiej roli liczycie?

  1. Oficjalna strona internetowa Rockstar Games