Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2021, 12:59

autor: Entelarmer

Piracka misja w GTA Online; gracze szukają wraków statków

Grand Theft Auto Online otrzymało kolejną aktualizację. Oprócz rozmaitych bonusów i obniżek w grze pojawiło się nowe dzienne zadanie: poszukiwanie wraków statków.

Nowa aktualizacja Grand Theft Auto Online przyniosła kolejną ciekawą aktywność w grze. Od teraz gracze mogą pobawić się w łowców skarbów, bo na wybrzeżach pojawiły się wraki statków.

Każdego dnia na mapie zostanie wybrana jedna losowa lokacja. Na miejscu usłyszymy charakterystyczny dźwięk dzwonu i znajdziemy pozostałości statku, a w nim skrzynię ze skarbem (w postaci 20 tysięcy dolarów i 2 tys. punktów reputacji) oraz fragment stroju. Ten ostatni jest wymagany do odtworzenia „ubioru z dawnych czasów”, przy czym trzeba zebrać siedem takich „skrawków” materiału. Postępy można sprawdzić na liście dziennych aktywności w sekcji „Codzienne przedmioty”.

Należy zaznaczyć, że gra ogranicza nas do jednego wraku dziennie (w czasie rzeczywistym), tak więc po odnalezieniu go nie ma potrzeby dalej przeszukiwać lokacji. Niemniej gracze zebrali już listę trzydziestu miejsc, w których mogą pojawić się zniszczone statki. Grafikę zamieściliśmy poniżej.

Piracka misja w GTA Online; gracze szukają wraków statków - ilustracja #1
Źródło: u/Johnnyg5150 w serwisie Reddit.

Oprócz owej aktywności aktualizacja wprowadziła też kolejne sportowe auto (Karin Sultan RS Classic; dostępne w sklepie Southern San Andreas Super Autos), a kilka innych samochodów zostało znacznie przecenionych (m.in. Pegassi Tezeract i Vapid Dominator GTT). Taniej zakupimy też bunkry oraz ulepszenia i modyfikacje tychże. Natomiast w kasynie znajdziemy nową cenną nagrodę: Vapid GB200.

Co więcej, przez tydzień gra nagrodzi nas podwójną liczbą dolarów i punktów reputacji za zadania od klientów z warsztatu tuningowego lub Lestera oraz wybrane wyścigi kaskaderskie. Ponadto wszyscy ochroniarze i partnerzy mogą zarobić trzykrotnie więcej. Resztę informacji na temat aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Rockstar Games.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
  2. Recenzja gry GTA V na PC - Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  3. Grand Theft Auto V – poradnik do gry
  4. GTA Online – poradnik do gry