Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2021, 11:33

GTA Online świętuje urodziny GTA 3

W ramach obchodów 20. rocznicy premiery GTA 3 w Grand Theft Auto Online wystartowała ciekawa promocja. Przygotowano również wiele innych atrakcji, pozwalających szybciej gromadzić nagrody.

CO NOWEGO W GTA ONLINE?
 1. darmowa koszulka,
 2. 3x większe nagrody w trybie Sumo,
 3. 2x większe nagrody za misję na pojazd specjalny i misje kontraktowe od Geralda,
 4. 50% więcej GTA$ za wypełnienie 3 zadań dnia,
 5. koło fortuny z cennymi nagrodami w kasynie,
 6. liczne zniżki na auta.

Ukazał się nowy patch do Grand Theft Auto Online. W ramach świętowania dwudziestych urodzin gry Grand Theft Auto III każdy może za darmo otrzymać wirtualną koszulkę z logiem studia Rockstar Games. Wystarczy do 20 października zalogować się do GTA Online.

To jedynie pierwsza z serii zaplanowanych atrakcji mających uświetnić 20-lecie GTA3. Twórcy przygotowali całą kolekcję wirtualnej odzieży i odznaczeń, które w najbliższych tygodniach będziemy mogli zdobyć w GTA Online.

Aktualizacja przynosi również sporo innych nowości. Do końca tygodnia potrojone zostały nagrody zdobywane podczas rozgrywek w trybie Sumo. Ponadto po odpaleniu w naszym biurze terminala komputerowego SecuroServo otrzymamy możliwość rozpoczęcia misji na pojazd specjalny, zapewniających dwukrotnie większe nagrody niż standardowo. Warto także pamiętać o sprawdzaniu w menu interakcji najnowszych zadań dnia, gdyż ukończenie wszystkich trzech zapewni o 50% więcej waluty GTA$.

GTA Online świętuje urodziny GTA 3 - ilustracja #1

Podwojono także nagrody za misje kontraktowe uzyskiwane od Geralda. Ponadto osoby, które w ciągu następnego tygodnia ukończą w pierwszej trójce sześć różnych wyścigów serii klubu samochodowego LS, otrzymają w prezencie kluczyki do Vapida Dominatora ASP.

Warto także odwiedzić tor testowy, gdzie sprawdzicie auta Karina Sultana RS Classica, Übermachta Cyphera oraz Annisa ZR350 podczas swobodnej jazdy oraz w trybach pogoni oraz próby czasowej. Z kolei w kasynie Diamond Casino & Resort możemy spróbować szczęścia w kole fortuny. Do wygrania są m.in. pieniądze, punkty RP, ubrania, przekąski i inne nagrody. W tym tygodniu na podium czeka również luksusowy samochód Dewbauchee Specter.

Listę zmian kończą różnorodne zniżki. W warsztacie Benny’ego zapłacimy o 50% mniej za zmiany w hydraulice oraz o 30% mniej za Declasse Moonbeama i Albany Primo, oraz ich ulepszenia.

Wszystkie garaże są przez następne siedem dni tańsze o 40%. Ponadto zorganizowano promocje na konkretne auta:

 1. Vapid Slamtruck – 30% taniej
 2. niestandardowy JoBuilt Hauler – 30% taniej
 3. Lampadati Casco – 40% taniej
 4. Yosemite Rancher – 30% taniej
 5. Vapid Clique – 40% taniej
 1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto Online
 2. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem
 3. GTA Online – poradnik do gry