Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2019, 10:40

Gry z serii Star Wars: Jedi Knight trafią na PS4 i Nintendo Switch

Dobra wiadomość dla fanów Gwiezdnych wojen. Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast oraz Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy ukażą się na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Pierwsza z gier jeszcze w tym roku.

Moc jest silna w drugiej połowie 2019 roku. - Gry z serii Star Wars: Jedi Knight trafią na PS4 i Nintendo Switch - wiadomość - 2019-09-05
Moc jest silna w drugiej połowie 2019 roku.

Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka roku dla wszystkich miłośników Gwiezdnych wojen. Nie dość, że w grudniu do kin trafi wyczekiwany przez wszystkich (zarówno fanów, jak i nienawistników) epizod dziewiąty, to w listopadzie zadebiutuje Star Wars Jedi: Upadły zakon - gra akcji od Respawn Entertainment. Jeśli myśleliście, że to już wszystkie atrakcje, to na szczęście byliście w błędzie. Na oficjalnej stronie marki Star Wars znalazł się komunikat, że jeszcze w tym roku zagramy w konwersję Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Trzecia część przygód Kyle’a Katarna trafi na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch już 24 września.

A to również nie wszystko. Na początku 2020 roku na wspomnianych konsolach pojawi się także Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, czyli jedna z najbardziej cenionych gier wśród społeczności, której akcja toczy się w uniwersum Gwiezdnych wojen. Tytuł powróci w pełnej chwale, bo wraz z trybem dla wielu graczy. Obie produkcje otrzymają również odpowiednio usprawnione sterowanie (włącznie ze wsparciem dla funkcji Gyro Aiming na Switchu). Za pojawienie się tytułów na Nintendo Switch i PS4 odpowiada Aspyr Media. Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma zrzutami ekranu z zaplanowanego na wrzesień wydania gry Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast.

  1. Oficjalna strona internetowa marki Star Wars