Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2011, 09:00

Gry z serii Far Cry taniej o 75% na Steam

Do piątku w ramach promocji na Steam w atrakcyjnych cenach można nabyć Far Cry oraz Far Cry 2. Oba tytuły zostały przecenione o 75%.

W ramach promocji „w środku tygodnia” w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam można nabyć w atrakcyjnej cenie dwie pierwszoosobowe strzelanki. O 75% został przeceniony Far Cry oraz Far Cry 2. Oferta ważna jest do piątku.

Gry z serii Far Cry taniej o 75% na Steam - ilustracja #1

Kto nie miał okazji odwiedzić tropikalnej wyspy w Far Cry, ma szansę nadrobić zaległości za 2,49 euro, czyli około 10 złotych.

Z kolei zwiedzanie pustyni i lasów kontynentu afrykańskiego w Far Cry 2 to już wydatek 4,99 euro (około 21 złotych). W tej cenie otrzymamy grę w wersji Fortune, która zawiera DLC z dodatkowymi broniami, pojazdami i mapami do rozgrywki wieloosobowej.

Istnieje również możliwość zakupu całego pakietu składającego się z Far Cry oraz Far Cry 2: Fortune’s Edition za 7,49 euro (około 31 złotych). Pozwoli to zaoszczędzić jedynie czas przeznaczony na transakcję, gdyż sama cena jest wyższa o jednego centa w porównaniu do opcji, gdybyśmy kupowali oba produkty oddzielnie.

Jedyną przeszkodą w zakupie mogą być wersje językowe gry. Polskie wydanie Far Cry charakteryzowało się pełną, a Far Cry 2 kinową lokalizacją. Obie gry na Steam dostępne są tylko w angielskich wersjach językowych.