Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 maja 2018, 20:00

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 26-27 maja

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Overwatch GOTY, Grand Theft Auto V oraz Star Wars: Battlefront II.

Wracamy z kolejnym przeglądem promocji na gry pudełkowe i konsole. Za pasem już sezon komunijny i debiut RODO, a przed nami Dzień Dziecka – sprzedawcy biorą drugi oddech po niedawnym szaleństwie zakupowym i obniżają ceny. Na celowniku m.in. Overwatch: GOTY za 99 zł i PS4 za niespełna 800 zł.

Overwatch: Game of the Year Edition za 99 zł? W ten weekend w RTV Euro AGD. - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 26-27 maja - wiadomość - 2018-05-25
Overwatch: Game of the Year Edition za 99 zł? W ten weekend w RTV Euro AGD.

Gry

Konsole

  • PlayStation 4 Slim 500 GB + PlayStation Plus 14 dni – 799 zł, Media Markt, Media Expert
  • Xbox One S 1 TB + Pixar Rush + Disneyland + 6 miesięcy Xbox Live Gold – 1099 zł, Media Markt
  • Xbox One S 500 GB + Minecraft + 6 miesięcy Xbox Live Gold – 999 zł, Neonet

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.