Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 lutego 2020, 16:22

autor: aadamus

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 22-23 lutego

Zgodnie z tradycją przejrzeliśmy oferty sklepów w poszukiwaniu interesujących promocji na gry pudełkowe i sprzęt. W niższych cenach zakupicie między innymi A Plague Tale: Innocence, Dark Souls 3, Far Cry Primal oraz Mutant Year Zero: Road to Eden.

Weekend rozpoczynamy tradycyjnie, prezentując Wam najbardziej interesujące oferty na pudełkowe wydania gier. Tym razem taniej kupimy między innymi takie produkcje, jak A Plague Tale: Innocence, Dark Souls 3, Far Cry Primal oraz Mutant Year Zero: Road to Eden. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo lub obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

A Plague Tale: Innocence - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 22-23 lutego - wiadomość - 2020-02-21
A Plague Tale: Innocence

Tytuły na PC

 1. Farming Simulator 19 - Edycja Platynowa – 79 zł, RTV Euro AGD
 2. FIFA 20 – 109 zł, Media Expert
 3. Mass Effect: Andromeda – 39,99 zł, Media Markt
 4. Star Wars Jedi: Upadły Zakon – 129 zł, Media Expert
 5. The Sinking City – 49,90 zł, Ultima.pl

Tytuły na konsole

PlayStation 4

 1. A Plague Tale: Innocence – 89,90 zł, Ultima.pl
 2. Agents of Mayhem Day One Edition – 19,00 zł, grymel.pl
 3. Borderlands 3 – 129,90 zł, grymel.pl
 4. FIFA 20 – 149 zł, Media Expert
 5. Final Fantasy XII The Zodiac Age – 64,90 zł, Ultima.pl
 6. Yakuza 6 The Song of Life – 94 zł, Ultima.pl

Xbox One

 1. Blood Bowl II – 19,90 zł, grymel.pl
 2. Dark Souls 3 – 49 zł, grajtanio.pl
 3. Far Cry Primal – 89,91 zł, Amazon.de
 4. Final Fantasy XV – 29 zł, grajtanio.pl
 5. NBA 2K19 – 44,88 zł, Amazon.de

Nintendo Switch

 1. Blacksad Under The Skin – 94,90 zł, Ultima.pl
 2. Mutant Year Zero: Road to Eden - Deluxe Edition – 89,81 zł, Amazon.de
 3. Syberia 2 – 74,90 zł, Ultima.pl

Garść uwag odnośnie ofert ze sklepu Amazon.de. Podane ceny zostały przeliczone według bieżącego kursu walut i uwzględniono przy tym także różnicę między polskim a niemieckim podatkiem VAT (który w naszym kraju jest wyższy niż u zachodniego sąsiada). Warto mieć też na uwadze, że gry w cenie od 39 euro mają gwarantowaną darmową dostawę do Polski (szczegóły tutaj).

Przypominamy również o specjalnej akcji dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla działalności gospodarczej (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Konsole

 1. Nintendo Switch Lite – 909 zł, X-kom

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.