Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 czerwca 2014, 11:02

autor: Góral

GRY-OnLine S.A. - samodzielne stanowisko do spraw administracji i obsługi klienta

Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub najbliższej okolicy i chciałbyś podjąć pracę w firmie GRY-OnLine S.A, to zachęcamy do zaznajomienia się z najnowszą ofertą. Poszukujemy osoby ds. administracji i obsługi klienta, która pomogłaby nam m.in. w dalszym rozwoju Growej Porównywarki Cenowej oraz zapewniłaby wsparcie informacyjne naszym klientom.

GRY-OnLine S.A. - samodzielne stanowisko do spraw administracji i obsługi klienta - ilustracja #1

Jeżeli kochasz gry wideo i masz smykałkę do prac administracyjnych, to być może zainteresuje Cię praca w redakcji serwisu www.gry-online.pl. Poszukujemy bowiem osoby do spraw administracji i obsługi klienta. Pisząc w skrócie – potrzebujemy kandydata, który będzie wykonywać kilka ważnych zadań, w tym udzielać wsparcia informacyjnego naszym klientom, zajmować się obsługą Growej Porównywarki Cenowej, tworzyć raporty sprzedaży i nie tylko. Zainteresowani powinni wykazać się samodzielnością, poczuciem humoru (bez tego ani rusz), dobrą znajomością języka polskiego i angielskiego oraz pakietu Office (z naciskiem na programy Word i Excel). Co oferujemy w zamian? Przede wszystkim miłą atmosferę, pracę na pół etatu (20 godzin w tygodniu) z możliwością rozwoju oraz kontakt z branżą gier.

Zainteresowanych odsyłam do szczegółowej oferty, którą znajdziecie w tym miejscu. Przypominam także, że zawsze poszukujemy dobrych autorów do działu wiadomości, encyklopedii, poradników i nie tylko. Chętnych zachęcam także do wysyłania CV ekipie tvgry.pl. Wszystkie szczegóły znajdziecie klikając w poniższe linki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.