Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 3 czerwca 2014, 22:13

GRID Autosport – Limited Black Edition tylko w salonach Empik i na empik.com

GRID Autosport to wszystko co najlepsze w zawodach samochodowych: zespoły rajdowe, rywale i wyścigi. Jako kierowca do wynajęcia w świecie zawodowego sportu motorowego, wyspecjalizuj się w swojej ulubionej dyscyplinie rajdowej albo opanuj je wszystkie.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z przyjemnością informujemy, że w salonach Empik i na empik.com gra wyścigowa GRID Autosport będzie do nabycia także w limitowanej edycji „Black”. Wydanie będzie zawierać:

  1. Samochód Mercedes-Benz SLS AMG Coupé Black Series
  2. 5 wyjątkowych białych malowań teamu Ravenwest
  3. 20 dodatkowych wzorów malowań w grze sieciowej
  4. 10 nowych sponsorów z własnymi celami

GRID Autosport to wszystko co najlepsze w zawodach samochodowych: zespoły rajdowe, rywale i wyścigi. Jako kierowca do wynajęcia w świecie zawodowego sportu motorowego, wyspecjalizuj się w swojej ulubionej dyscyplinie rajdowej albo opanuj je wszystkie. Wykaż się agresywną jazdą w trybie Touring Cars, rozplanuj zmianę opon w trybie Endurance, udowodnij swoją precyzję jazdy w trybie Open-Wheelers, pochwal się umiejętnością panowania nad pojazdem w trybie Drift i reaguj „w locie” w ulicznych wyścigach. Każdy z tych trybów posiada niepowtarzalne właściwości dedykowane różnym klasom samochodów, w tym: GT, Prototypes, Lightweight, Super -Modified, Single- Seaters, Muscle Cars, Supercars, Hypercars i wiele innych. GRID Autosport zawiera ponad 100 tras w 22 niesamowitych lokalizacjach.

Premiera w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej na PC, PS3, oraz Xbox 360 nastąpi 27 czerwca.