Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2014, 10:08

autor: Renox

Grand Theft Auto V na PC, XOne oraz PS4 będzie miało zaktualizowane stacje radiowe?

Cara Delevingne, aktorka wcielająca się w rolę prowadzącej fikcyjne radio Non Stop Pop FM w grze Grand Theft Auto V ujawniła, że brała udział w aktualizacji swojej stacji dla nowych wersji omawianej produkcji. Wygląda na to, że nadchodzące edycje GTA V będą mogły pochwalić się wzbogaconą oprawą audio.

GTA V będzie miało zaktualizowaną przynajmniej jedną stację radiową. - Grand Theft Auto V na  PC, XOne oraz PS4 będzie miało zaktualizowane stacje radiowe? - wiadomość - 2014-09-01
GTA V będzie miało zaktualizowaną przynajmniej jedną stację radiową.

Grand Theft Auto V, najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier, zmierza na pecety oraz konsole ósmej generacji i ukazać się ma na tych platformach prawdopodobnie jeszcze tej jesieni. Dokładna premiera nowych edycji omawianej produkcji nie jest jeszcze dokładnie znana, jednak od czasu do czasu pojawiają się w sieci interesujące smaczki na jej temat.

Tym razem dowiedzieliśmy się, że Cara Delevingne, aktorka wcielająca się w rolę prowadzącej fikcyjne radio Non Stop Pop FM zaimplementowane w GTA V, ujawniła na swoim Twitterze, iż w siedzibie studia Rockstar brała udział w aktualizacji swojej stacji radiowej dla nowych wersji omawianej produkcji. Deweloperzy potwierdzili ten fakt i zamieścili nawet zdjęcie Delevingne, podpisując je wymownym „Wkrótce…”. Wygląda zatem na to, że producenci omawianego sandboxa zdecydowali się zaktualizować przynajmniej jedną z dostępnych z poziomu rozgrywki stacji radiowych. Można jednak przypuszczać, że taki zabieg zastosowany zostanie również wobec pozostałych wirtualnych rozgłośni.

Cara Delevingne w siedzibie Rockstar Games. - Grand Theft Auto V na  PC, XOne oraz PS4 będzie miało zaktualizowane stacje radiowe? - wiadomość - 2014-09-01
Cara Delevingne w siedzibie Rockstar Games.

Grand Theft Auto V było najlepiej sprzedającą się grą 2013 roku, a do sklepów oficjalnie trafiły 34 miliony egzemplarzy omawianej produkcji. Edycja gry tworzona z myślą o pecetach oraz konsolach ósmej generacji zapowiedziała została podczas tegorocznej edycji targów E3, chociaż jak na razie – pomimo wielu plotek – jej data premiery pozostaje tajemnicą. Wiadomo jednak, że gra w wersji na PC, XOne oraz PS4 ukaże się na rynku najprawdopodobniej jeszcze tej jesieni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V