Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2014, 10:08

autor: Renox

Grand Theft Auto V na PC, XOne oraz PS4 będzie miało zaktualizowane stacje radiowe?

Cara Delevingne, aktorka wcielająca się w rolę prowadzącej fikcyjne radio Non Stop Pop FM w grze Grand Theft Auto V ujawniła, że brała udział w aktualizacji swojej stacji dla nowych wersji omawianej produkcji. Wygląda na to, że nadchodzące edycje GTA V będą mogły pochwalić się wzbogaconą oprawą audio.

GTA V będzie miało zaktualizowaną przynajmniej jedną stację radiową. - Grand Theft Auto V na  PC, XOne oraz PS4 będzie miało zaktualizowane stacje radiowe? - wiadomość - 2014-09-01
GTA V będzie miało zaktualizowaną przynajmniej jedną stację radiową.

Grand Theft Auto V, najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier, zmierza na pecety oraz konsole ósmej generacji i ukazać się ma na tych platformach prawdopodobnie jeszcze tej jesieni. Dokładna premiera nowych edycji omawianej produkcji nie jest jeszcze dokładnie znana, jednak od czasu do czasu pojawiają się w sieci interesujące smaczki na jej temat.

Tym razem dowiedzieliśmy się, że Cara Delevingne, aktorka wcielająca się w rolę prowadzącej fikcyjne radio Non Stop Pop FM zaimplementowane w GTA V, ujawniła na swoim Twitterze, iż w siedzibie studia Rockstar brała udział w aktualizacji swojej stacji radiowej dla nowych wersji omawianej produkcji. Deweloperzy potwierdzili ten fakt i zamieścili nawet zdjęcie Delevingne, podpisując je wymownym „Wkrótce…”. Wygląda zatem na to, że producenci omawianego sandboxa zdecydowali się zaktualizować przynajmniej jedną z dostępnych z poziomu rozgrywki stacji radiowych. Można jednak przypuszczać, że taki zabieg zastosowany zostanie również wobec pozostałych wirtualnych rozgłośni.

Cara Delevingne w siedzibie Rockstar Games. - Grand Theft Auto V na  PC, XOne oraz PS4 będzie miało zaktualizowane stacje radiowe? - wiadomość - 2014-09-01
Cara Delevingne w siedzibie Rockstar Games.

Grand Theft Auto V było najlepiej sprzedającą się grą 2013 roku, a do sklepów oficjalnie trafiły 34 miliony egzemplarzy omawianej produkcji. Edycja gry tworzona z myślą o pecetach oraz konsolach ósmej generacji zapowiedziała została podczas tegorocznej edycji targów E3, chociaż jak na razie – pomimo wielu plotek – jej data premiery pozostaje tajemnicą. Wiadomo jednak, że gra w wersji na PC, XOne oraz PS4 ukaże się na rynku najprawdopodobniej jeszcze tej jesieni.