Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2014, 18:15

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Grand Theft Auto V na PC, PS4 i XONE zadebiutuje już 7 listopada?

Zgodnie z najnowszymi informacjami, które pojawiły się na łamach sklepu GameSeek, Grand Theft Auto V w wersji na pecety oraz konsole obecnej generacji (PS4 oraz XOne) zadebiutuje tydzień wcześniej, niż do tej pory sądziliśmy, bo już 7 listopada. Niestety wiadomości te nie zostały jak dotąd potwierdzone przez twórców.

GTA V w wersji na PC, PS4 oraz XOne ukaże się 7 listopada? - Grand Theft Auto V na PC, PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje już 7 listopada? - wiadomość - 2014-07-24
GTA V w wersji na PC, PS4 oraz XOne ukaże się 7 listopada?

Jak na razie data premiery gry Grand Theft Auto V tworzonej z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One pozostaje wielką tajemnicą. W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się za sprawą informacji zamieszczonej przez duński sklep Coolshop, że gry w wersji na wspomniane platformy spodziewać możemy się 14 listopada, w piątek. Jest to data bardzo prawdopodobna, zważywszy że wspomniany miesiąc co roku obfituje w premiery świetnie zapowiadających się growych hitów. Jednak zgodnie z najnowszymi informacjami wygląda na to, że GTA V być może pojawi się na rynku tydzień wcześniej, bo już 7 listopada tego roku.

Za powyższe rewelacje odpowiada sklep GameSeek, który zamieścił w swojej ofercie trzy interesujące nas edycje omwianego tytułu; przy każdej z nich widnieje wyżej wspomniana data. Co ciekawe, na łamach tego serwisu znaleźć możemy również ceny poszczególnych edycji – wersja na PC wyceniona została na 36,75 funtów, natomiast konsolowa: 44,75 funtów. Oczywiście wszystkie omawiane w tej nowince informacje nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez deweloperów ze studia Rockstar, dlatego też należy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Listopadowa data wydania „piątki” z myślą o pecetach i konsolach ósmej generacji wydaje się być jednak bardzo prawdopodobna, chociaż niewykluczone, że autorzy będą chcieli przeczekać najbardziej gorący okres wielkich tegorocznych premier i zaserwują nam swoją produkcję trochę później.

GTA V na PC, PS4 oraz XOne w ofercie sklepu GameSeek z listopadową datą premiery. - Grand Theft Auto V na PC, PlayStation 4 i Xbox One zadebiutuje już 7 listopada? - wiadomość - 2014-07-24
GTA V na PC, PS4 oraz XOne w ofercie sklepu GameSeek z listopadową datą premiery.

Gra Grand Theft Auto V w wersji na next geny została zapowiedziana podczas tegorocznej edycji targów E3. Od 17 września ubiegłego roku grać w nią mogą już gracze posiadający konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Nasz redakcyjny kolega – Hed – w recenzji na łamach gry-online.pl ocenił piątą odsłonę znakomitego cyklu od Rockstar Games bardzo hojnie, przyznając jej ocenę 10/10. Gra pochwalona została między innymi za ogromny, niesamowicie rozbudowany świat, wyrazistych bohaterów, świetną oprawę audio oraz długą kampanię z bardzo dobrym scenariuszem. Omawianą produkcję kupić możecie na przykład za pośrednictwem Sklepu GRY-OnLine.