Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2017, 11:49

Grand Theft Auto V dwunasty raz triumfuje. Top 10 UK (5 - 11 lutego)

GTA V trzeci raz w tym roku, a dwunasty w ogóle, znalazło się na pierwszym miejscu brytyjskiej detalicznej listy hitów. Gra wydana przed ponad trzema laty wciąż pozostaje bezkonkurencyjna.

Grand Theft Auto V po raz dwunasty znalazło się na samym szczycie brytyjskiej listy przebojów. Tym samym dzieło Rockstara dołącza do pięciu innych tytułów, którym sztuka ta udała się co najmiej dwanaście razy: Who Wants to Be A Millionaire (osiemnaście razy na pierwszym miejscu), Wii Fit (szesnaście), Zumba Fitness (trzynaście), FIFA 14 (dwanaście). Gangsterskie przygody Michaela, Trevora i Franklina przez ponad trzy lata od premiery wciąż pozostają w gronie zainteresowań kolejnych tysięcy graczy, stając się przy tym prawdziwym fenomenem. Na miejscu drugim debiutuje Nioh od Team Ninja, japońskiej ekipy znanej do tej pory przede wszystkim z serii Ninja Gaiden i Dead or Alive. Na trzecią pozycję spadło Resident Evil VII: Biohazard. Do pierwszej dziesiątki powróciło Overwatch i Watch Dogs 2.

1.

Grand Theft Auto V

2.

Nioh

3.

Resident Evil VII: Biohazard

4.

FIFA 17

5.

Call of Duty: Infinite Warfare

6.

Battlefield 1

7.

Rocket League

8.

Hitman: The Complete First Season

9.

Overwatch

10.

Watch Dogs 2

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.