Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2013, 08:38

autor: Góral

Gran Turismo 6 w ofercie kolejnego sklepu. Pojawiły się dwa projekty okładki

Włoski sklep Multiplayer.com przyjmuje zamówienia na grę Gran Turismo 6. Sprzedawca, tak jak pozostali, twierdzi, że tytuł ukaże się 28 listopada bieżącego roku na konsoli PlayStation 3. Dodatkowo udostępnił on dwa projekty okładki.

Z sieci napływają kolejne doniesienia na temat gry Gran Turismo 6. Sklep internetowy Multiplayer.com posiada w swojej ofercie kolejną odsłonę popularnej gry wyścigowej w wersji na konsolę PlayStation 3. To jednak nie wszystko, gdyż sprzedawca zamieścił także okładki „szóstki”.

Gran Turismo 6 w ofercie sklepu Multiplayer.com - Gran Turismo 6 w ofercie kolejnego sklepu. Pojawiły się dwa projekty okładki - wiadomość - 2013-04-24
Gran Turismo 6 w ofercie sklepu Multiplayer.com

Temat Gran Turismo 6 powrócił kilka dni temu, gdy okazało się, że sklepy Newegg.com i CDON.com przyjmują zamówienia na nową produkcję studia Polyphony Digital. Dzisiaj do tego grona dołącza kolejny sprzedawca, potwierdzając datę premiery wyznaczoną na 28 listopada 2013 roku i dorzucając do puli projekty okładki.

Czy tak wyglądać będzie okładka Gran Turismo 6?
Czy tak wyglądać będzie okładka Gran Turismo 6?
Gran Turismo 6 w ofercie kolejnego sklepu. Pojawiły się dwa projekty okładki - ilustracja #3

Oba projekty wyglądają bardzo prawdopodobnie. To samo zresztą można powiedzieć o tegorocznej premierze, gdyż kilka miesięcy temu Michael Denny, jeden z szefów firmy Sony Computer Entertainment Worldwide Studios, wyjawił podczas wywiadu dla serwisu Silicon Republic, że w tym roku, oprócz The Last of Us i Beyond: Two Souls, na konsoli PlayStation 3 ukaże się także gra Gran Turismo 6.

Firma Sony, wydawca gier z serii GT, w dalszym ciągu nie zabrała oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Jednak po sieci od kilku dni krążą plotki, jakoby korporacja miała oficjalnie zapowiedzieć ten tytuł w najbliższym czasie. Czekamy z niecierpliwością.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gran Turismo 6

Gran Turismo 6