Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 12 września 2012, 13:08

autor: ElMundo

Gramy na ASUS Transformer Pad: Ninja Fishing, Major Mayhem, Eternity Warriors 2

Gramy na ASUS Transformer Pad: Ninja Fishing, Major Mayhem, Eternity Warriors 2

Kolejny tydzień przynosi oczywiście kolejny odcinek cyklicznego programu tworzonego we współpracy z telewizją dla graczy – tvgry.pl – poświęconego ciekawym grom przeznaczonych dla urządzeń korzystających z systemu Android. Tym razem przygotowaliśmy coś ciekawego dla fanów wirtualnego rybołówstwa, strzelanin w tropikach oraz penetrowania lochów najeżonych potworami.

W tym odcinku, korzystając z tabletu ASUS Transformer Pad, przedstawiamy Wam trzy interesujące produkcje. Pierwszą z nich jest Ninja Fishing – niezobowiązująca zręcznościówka pozwalająca nam złowić różnorodne gatunki ryb i przyrządzić je tuż po wyłowieniu. Major Mayhem to propozycja dla miłośników strzelanin w cieniu palm okraszonych charakterystyczną, komiksową grafiką. Ostatnią z trzech gier jest Eternity Warriors 2 – dynamiczna zręcznościówka z elementami RPG w stylu Diablo, zrealizowana w konwencji rzutu izometrycznego.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.