Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2024, 13:55

Gracze Manor Lords docenili nową aktualizację, w tym miły dodatek wizualny w trybie obserwatora

Eksperymentalny patch Manor Lords został dobrze przyjęty przez graczy. Fani docenili małe usprawnienia oraz nowinki.

Źródło fot. Slavic Magic / Hooded Horse.
i

Rozwój Manor Lords trwa w najlepsze, choć nie wszystkie nowości to poprawki błędów lub większe usprawnienia. Niemniej nawet dodanie możliwości zwiedzania swojej wioski jako dama spodobało się graczom.

Dla przypomnienia: jedną z drobnych, ale cieszących fanów opcji jest ta pozwalająca przejść się po swojej wirtualnej dziedzinie. Wygląda na to, że nowy patch wersji beta pozwala odbyć taki spacer także niewiastą, jeśli wybierzemy kobiecy portret.

To drobiazg i do tego wciąż we wczesnej wersji, lecz i tak został ciepło przyjęty przez graczy. Choćby jako zapowiedź przyszłych zmian, bo fani liczą na dodanie reakcji poddanych na widok ich władcy. Część graczy ma też nadzieję, że w przyszłości model lorda (lub lady) będzie odpowiadał jego portretowi. Albo chociaż by gracz mógł spersonalizować jego wygląd przed przechadzką po wiosce.

Poza tym fani testują nowości ze wspomnianej aktualizacji beta. Jak dotąd wrażenia graczy są pozytywne. Głównie z powodu dopracowania istniejących elementów Manor Lords, ale nowinki pokroju opcji zablokowania stawiania straganów oraz zebrania rezerwy materiałów budowlanych również ucieszyły graczy.

Oczywiście rzucają oni także sugestie dalszych poprawek, czy to związanych z łucznictwem, czy też poprawkami komfortu rozgrywki (w tym ograniczenie mikrozarządzania).

Xbox Game Pass kupisz tutaj

  1. Manor Lords – recenzja gry we wczesnym dostępie. Nic dziwnego, że to najbardziej wyczekiwana gra na Steamie
  2. Manor Lords – poradnik do gry

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej