Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 stycznia 2013, 20:15

autor: sathorn

Gracz na wypasie - gadżety dla fana League of Legends

Intel Extreme Masters Katowice i europejskie finały eliminacji do League of Legends Championship Series za nami. Kto był na którejś z tych imprez, ten wie, że fani produkcji Riot Games lubią wyróżniać się z tłumu. W jaki sposób?

Minione dwa tygodnie były naprawdę obfite w emocje dla wszystkich fanów League of Legends w Polsce. Najpierw Intel Extreme Masters w Katowicach, później finały kwalifikacji do League of Legends Championship Series w Warszawie. Aż chciało by się jakoś wyróżniać będąc na tego typu imprezach. Jaki jest lepszy sposób, niż gadżety inspirowane grą?

Biznesmen Mundo w akcji - Gracz na wypasie - gadżety dla fana League of Legends - wiadomość - 2013-01-28
Biznesmen Mundo w akcji

Produkcją ubrań i innych akcesoriów związanych z League of Legends zajmuje się znana firma J!NX – ta sama, która robi m.in. ubrania inspirowane grami studia Blizzard czy grą Minecraft, DOTA2 czy Star Wars: The Old Republic. Mówimy więc o najwyższej półce.

W sprzedaży są też damskie koszulki - Gracz na wypasie - gadżety dla fana League of Legends - wiadomość - 2013-01-28
W sprzedaży są też damskie koszulki

Ubrania są dosyć drogie. Trzeba się liczyć z tym, że normalna cena koszulki z krótkim rękawem to 20 euro (ok. 90 zł). Opłaca się czekać na różnego rodzaju promocje – wtedy niektóre produkty można dostać nawet za połowę ceny.

Niektóre żarty są dosyć hermetyczne - Gracz na wypasie - gadżety dla fana League of Legends - wiadomość - 2013-01-28
Niektóre żarty są dosyć hermetyczne

Problemem jest przede wszystkim koszt wysyłki. Przy średniej wielkości zamówieniu wynosi on około 60zł. Przy czym rośnie on znacząco, jeżeli zamówimy np. dodatkową bluzę.

Słynna czapka Teemo - Gracz na wypasie - gadżety dla fana League of Legends - wiadomość - 2013-01-28
Słynna czapka Teemo

Wybrane produkty inspirowane grą League of Legends:

Bluza Blitzcranka robi wrażenie. I pewnie przyciąga uwagę - Gracz na wypasie - gadżety dla fana League of Legends - wiadomość - 2013-01-28
Bluza Blitzcranka robi wrażenie. I pewnie przyciąga uwagę