Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 18 lutego 2016, 13:05

autor: Adrian Werner

Gra RPG Juggernaut Wars rozpoczęła podbój Androida

Do dystrybucji w Google Play trafiło gra Juggernaut Wars, czyli kontynuacja popularnego RPG-a Juggernaut: Revenge of Sovering z 2012 roku.

Użytkownicy systemy iOS już od kilku tygodni cieszą się projektem Juggernaut Wars, czyli grą RPG doprawioną elementami MOBA. Teraz do zabawy wreszcie mogą dołączyć także posiadacze urządzeń z Androidem, gdyż produkcja właśnie trafiła do dystrybucji w usłudze Google Play.

Podobnie jak w przypadku wersji na iOS, wydanie na Androida korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Obie edycje dzielą system kont i serwery, pozwalając na wspólną zabawę posiadaczom różnych platform.

Gra stanowi kontynuację wydanego cztery lata temu Juggernaut: Revenge of Sovering, ale znajomość fabuły tamtej produkcji nie jest potrzebna do cieszenia się najnowszą odsłoną cyklu. Ponownie przenosimy się do pogrążonego w wojnie domowej uniwersum fantasy znanego jako Haradan. O kontrolę nad światem walczą dwie frakcje – Liga oraz Kohorta. My obejmujemy dowództwo nad drużyną bohaterów, których celem jest doprowadzenie do zakończenia tego konfliktu.

Podczas zabawy zajmujemy się głównie eksplorowaniem lokacji oraz walką z wrogami. Dowodzeni przez nas bohaterowie dzielą się na cztery klasy. W sumie do zgromadzenia jest ponad trzydziestu wojowników, a każdy posiada unikalne umiejętności. Nie zapomniano także o systemie rozwoju, pozwalającym na ulepszanie statystyk postaci oraz wyposażaniu ich w coraz lepszy ekwipunek.

Poza samotną rozgrywką, Juggernaut Wars oferuje także możliwość zabawy w trybie multiplayer. Gracze mogą zakładać lub dołączać do istniejących już klanów, stawać z przyjaciółmi do walki z potworami lub testować swoje umiejętności przeciwko innym użytkownikom na arenach PvP.