Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Juggernaut Wars (iOS)

Juggernaut Wars

Osadzone w realiach fantasy RPG akcji z elementami MOBA, opracowane z myślą o użytkownikach mobilnych przez holenderską firmę My.com. Fabuła Juggernaut Wars przenosi nas do świata Hardan, pogrążonego w wojnie domowej pomiędzy dwiema frakcjami, znanymi jako League oraz Cohort.

RPG | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | RPG akcji

Okładka Juggernaut Wars (iOS)

producent: My.com

wydawca: My.com

Strona oficjalna

data premiery gry:

25sty2016

iOS

18lut2016

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Juggernaut Wars na platformę AND i iOS to gra RPG akcji z elementami gatunku MOBA. Za produkcję odpowiada firma My.com, wydawca wielu tytułów, w tym chociażby MMO Armored Warfare. Aplikacja udostępniana jest za darmo w ramach modelu biznesowego free-to-play z systemem mikropłatności.

Fabuła

Akcja Juggernaut Wars na platformę AND i iOS rozgrywa się w tym samym uniwersum, co w grze Juggernaut: Revenge of Sovering z 2012 roku. Świat Haradan jest pogrążony w wojnie domowej, w której uczestniczą dwie frakcje – League oraz Cohort. Gracze stają na czele drużyny bohaterów i muszą zażegnać konflikt oraz przywrócić pokój.

Mechanika

Rozgrywka stworzona przez deweloperów polega na przemierzaniu kolejnych lokacji, w których toczymy walki, wykorzystując w tym celu unikalne cechy postaci podzielonych na cztery klasy – tank, healer, fighter i support. Łącznie do naszej dyspozycji oddano ponad 30 bohaterów, z których każdy dysponuje unikalnymi zdolnościami. Dodatkową atrakcją jest możliwość rozwoju herosów oraz zdobywanie nowego wyposażenia. Mechanika zabawy w Juggernaut Wars jest stosunkowo prosta i opiera się głównie na dobieraniu drużyny, uzbrojenia oraz korzystaniu z poszczególnych mocy. Dzięki temu gameplay jest przyjazny także dla nowicjuszy.

Tryby gry

Juggernaut Wars na platformę AND i iOS to produkcja przeznaczona zarówno dla samotników, jak i osób preferujących multiplayer. Gracze mogą zakładać, lub dołączać do istniejących już klanów, stawać z przyjaciółmi do walki z potworami, nie brakuje potyczek PvP na Arenie, a także turniejów dla osób, które nie boją się wyzwań.

Kwestie techniczne

Tytuł jest trójwymiarową produkcją, z akcją ukazywaną w rzucie izometrycznym. Juggernaut Wars na platformę AND i iOS cechuje się kreskówkowym stylem graficznym i rozmaitymi efektami specjalnymi oglądanymi podczas kolejnych starć.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Juggernaut Wars

12+

Gra RPG Juggernaut Wars rozpoczęła podbój Androida
Gra RPG Juggernaut Wars rozpoczęła podbój Androida

wiadomość18 lutego 2016

Do dystrybucji w Google Play trafiło gra Juggernaut Wars, czyli kontynuacja popularnego RPG-a Juggernaut: Revenge of Sovering z 2012 roku.

AND
iOS