Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2017, 06:00

Gra NieR: Automata oczarowała pecetowców. Top 10 Steam (12 - 18 marca)

Gra NieR: Automata przytuliła i ukołysała w zabójczym fandango ołowiu pecetowców, którzy mogli w końcu szeroko otworzyć drzwi pozycji czysto konsolowej. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką bestsellerów ubiegłego tygodnia na platformie cyfrowej dystrybucji Steam.

Po pięciu pozycjach na liście przeznaczonych dla Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands wszelki ślad już zaginął, ale ostatnie dzieło Ubisoftu wciąż znajduje się w czołówce notowania, ustępując jedynie nowej grze PlatinumGames, czyli NieR: Automata, którą tym razem zostali obdarzeni również pecetowcy. W liście po raz pierwszy pojawiło się Oxygen Not Included - tytuł, jeżeli prace nad nim nie ulegną opóźnieniu, w pełnej wersji powinien trafić do nas w maju. Podejmuje on tematykę symulacji rozwoju kosmicznej kolonii w dwuwymiarowej przestrzeni, z mocno przestylizowaną, kreskówkową oprawą artystyczną. Ponadto do łask użytkowników Steama wrócił DOOM, kolekcja trzech części serii Bioshock oraz najbardziej znany „łysol” w branży, imć Hitman.

1.

NieR: Automata

2.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

3.

H1Z1 King of the Kill

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

Total War: Warhammer

6.

Oxygen Not Included

7.

DOOM

8.

Bioshock: The Collection

9.

Grand Theft Auto V

10.

Hitman

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Nier: Automata

Nier: Automata