Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2016, 14:02

autor: Draug

Wieści ze świata (Star Wars: Battlefront III, NieR: Automata, Gravity Rush 2, YouTube / PlayStation VR) 22/12/2016

Dziś piszemy o kolejnym gameplayu ze skasowanego Star Wars: Battlefront III (z misji fabularnej), dodaniu wsparcia dla PlayStation VR w aplikacji YouTube na PlayStation 4 oraz o wypuszczeniu wersji demo gier NieR: Automata i Gravity Rush 2 na PS4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Star Wars: Battlefront III – gameplay z misji fabularnej

W sieci – a dokładniej na profilu użytkownika FuZaH w serwisie YouTube – pojawił się kolejny materiał wideo prezentujący rozgrywkę ze skasowanej trzeciej części starej serii Star Wars: Battlefront. Tym razem pokazano misję fabularną (dzięki, DSOGaming). Miejcie na uwadze, że gameplay pochodzi z wczesnej wersji alfa, więc gra nie wygląda – a zwłaszcza nie brzmi – na nim tak dobrze, jak mogłaby prezentować się, gdyby studio Free Radical miało szansę dokończyć prace, przerwane ok. dekadę temu przez LucasArts.

Aplikacja YouTube na PS4 ze wsparciem dla PlayStation VR

Firma Sony Interactive Entertainment zaktualizowała aplikację YouTube na konsoli PlayStation 4, wprowadzając w niej wsparcie dla gogli PlayStation VR (dzięki, Engadget). Oznacza to możliwość publikowania w tym popularnym serwisie nagrań wykonanych w technice 360 stopni. Niestety, użytkownicy Reddita, którzy już przetestowali nową funkcję, narzekają na bardzo niską jakość filmów wykonanych w ten sposób.

NieR: Automata z wersją demo

Zgodnie z niedawną zapowiedzią, studio PlatinumGames i firma Sony Interactive Entertainment wypuściły na PS4 wersję demonstracyjną gry NieR: Automata – jest ona już dostępna do pobrania z polskiego PlayStation Store (dzięki, NeoGAF). Demo waży 4,7 GB. Pełna wersja ma zadebiutować 7 marca przyszłego roku – nie tylko na PlayStation 4, ale również na komputerach osobistych.

Gravity Rush 2 z wersją demo

Firma Sony Interactive Entertainment wypuści dzisiaj wersję demonstracyjną gry Gravity Rush 2 – na tę chwilę próbka nie jest jeszcze dostępna w polskim PlayStation Store, ale powinna pojawić się wkrótce. Przygotowano dwie ścieżki do przejścia w demie – jedną dla początkujących graczy i jedną dla weteranów, obeznanych z mechaniką serii Gravity Rush. Warto też wspomnieć, że 26 grudnia debiut zaliczy film animowany Gravity Rush: Overture, stanowiący pomost fabularny między pierwszą a drugą odsłoną cyklu – będzie można obejrzeć go w serwisie YouTube w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia od godz. 17:00. Poniżej widnieje zwiastun filmu. Zachodnia premiera Gravity Rush 2 ma nastąpić 18 stycznia (wyłącznie na PS4).

Galeria filmów

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze filmy z gier w zasobach naszego serwisu:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej