Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2007, 12:09

autor: Metatron

Gra Escape From Paradise City w złocie

Deweloperzy z Sirius Games (wcześniej MediaMobsters) ukończyli pracę nad przeznaczoną na komputery PC grą Escape From Paradise City. Jak poinformował wydawca, cdv Software Entertainment, produkcja osiągnęła status złota. Oznacza to, że jest już gotowa i tylko wizyta w tłoczni dzieli ją od trafienia na półki sklepowe. Gra zadebiutuje w Ameryce 24 października.

Deweloperzy z Sirius Games (wcześniej MediaMobsters) ukończyli pracę nad przeznaczoną na komputery PC grą Escape From Paradise City. Jak poinformował wydawca, cdv Software Entertainment, produkcja osiągnęła status złota. Oznacza to, że jest już gotowa i tylko wizyta w tłoczni dzieli ją od trafienia na półki sklepowe. Gra zadebiutuje w Ameryce 24 października. W Europie powinna pojawić się kilka dni później.

Gra Escape From Paradise City w złocie - ilustracja #1

Ciekawie prezentować się będzie klimat gry stanowiący połączenie opowieści gangsterskiej z doskonale znanym miłośnikom klasycznego RPG Światem Mroku. Escape From Paradise City będzie zawierać elementy strategii czasu rzeczywistego oraz RPG. W zamierzeniu twórców ma być duchową kontynuacją gry Gangland. Tytułowe miasto to enklawa wszelkiego typu przestępców rządzona przez potężne organizacje mafijne, u steru których nie zawsze znajdują się ludzie, lecz istoty o wiele większej mocy. Jest także źródłem pewnej substancji, która zamienia zwykłych obywateli w spragnione krwi wampiry o wielkiej sile.

Gra Escape From Paradise City w złocie - ilustracja #2

Naszym zadaniem będzie infiltracja przestępczego światka, uzyskanie kontroli nad miastem i zniszczenie tajemniczego syndykatu planującego przejęcie kontroli nad światem za pomocą wspomnianej substancji. W tym celu wykorzystamy trzech bohaterów odznaczających się różnymi zdolnościami. W pewnym momencie będziemy musieli jednak wybrać jednego z nich – tego, który stanie do ostatecznej konfrontacji z potężnym bossem.

Gra Escape From Paradise City w złocie - ilustracja #3

Zainteresowanych wspomnianym projektem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Chętni mogą również odwiedzić oficjalną stronę Escape From Paradise City.