Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2011, 09:35

autor: Sarge

Gra Dungeon Defenders zakupiona przez ponad 250 tysięcy graczy

Dungeon Defenders w kilkanaście dni od premiery zakupiło ponad 250 tysięcy graczy. Produkcja studia Trendy Entertainment łączy w sobie elementy gier akcji, cRPG oraz pozycji z gatunku tower defense i największą popularnością cieszy się na pecetach.

Firma Trendy Entertainment ogłosiła, że niedawno wydana gra Dungeon Defenders została zakupiona przez ponad 250 tysięcy graczy. Tytuł jest rozprowadzany jedynie za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji.

Powyższy wynik udało się osiągnąć w zaledwie kilkanaście dni od premiery, która miała miejsce 19 października. Co ciekawe, aż 200 tysięcy egzemplarzy trafiło do pecetowców - stanowi to ok. 80% ogólnej sprzedaży.

Gra Dungeon Defenders zakupiona przez ponad 250 tysięcy graczy - ilustracja #1

Aby uczcić bardzo dobry wynik, twórcy postanowili zorganizować serię społecznościowych wyzwań na Xbox Live oraz PlayStation Network W wybranych dniach (dokładne terminy widnieją na powyższym zdjęciu) będzie można wziąć udział w specjalnych trybach rozgrywki i zagrać wspólnie z autorami gry. W ten sposób otrzymamy szansę na wygranie unikalnych przedmiotów, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Dziwi tylko brak tej promocji dla pecetowców.

Dungeon Defenders to tytuł utrzymany w realiach fantasy, łączący w sobie elementy gry akcji, cRPG oraz pozycji z gatunku tower defense. Możemy go zakupić za pośrednictwem usługi Steam lub Xbox Live (brakuje oferty dla polskich użytkowników PlayStation Network). Cena została ustalona na poziomie 11,99 euro (ok. 53 złotych) lub 1200 punktów Microsoftu.