Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2022, 22:07

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Nowa reklama GoW Ragnarok jest jeszcze dziwniejsza niż ta z Johnem Travoltą

God of War: Ragnarok otrzymał kolejną reklamę, tym razem przypominającą o jego nadchodzącej premierze mieszkańcom Japonii. Filmik jest dość... specyficzny.

Źrodło fot. YouTube - PlayStation Japan
i

Jeśli myśleliście, że ostatnio opublikowana reklama nadchodzącego God of War: Ragnarok była dziwna, to grubo się myliliście. Sesja terapeutyczna z udziałem takich gwiazd jak Ben Stiller, John Travolta i LeBron James (wraz z ich pociechami) w porównaniu do japońskiej piosenki promującej nowego „Boga wojny” wydaje się być aż nadto normalna.

Sony postanowiło zareklamować grę fanom w Kraju Kwitnącej Wiśni w zupełnie innym stylu niż tym z Europy czy Ameryk. Dość pocieszna piosenka z tańczącymi aktorami wydaje się nie pasować do mrocznego i poważnego świata, jaki prezentuje God of War: Ragnarok. Taki jednak komiczny kontrast może w pewien sposób zaciekawić. Sami oceńcie tę nietypową reklamę.

Mnie samej trudno jest wziąć na poważnie piosenkarza promującego God of War, który w kolorowym otoczeniu wymachuje bronią zarówno, Kratosa jak i Atreusa. Ale prawdopodobnie takie przerysowanie było celowym zabiegiem. Nie od dziś wiemy, że Japonia jest… specyficzna.

Jeżeli udało Wam się pozbierać myśli po tym nordycko-japońskim karaoke, może będziecie chcieli rzucić okiem na coś nieco bardziej poważnego. Sony niedawno udostępniło materiał zatytułowany „Projektowanie stworów i bohaterów”. Graficy z Santa Monica Studio opowiadają w nim o procesie tworzenia obiektów 3D do God of War: Ragnarok. Pojawia się w nim sporo pięknych rysunków koncepcyjnych, nie brakuje też fragmentów rozgrywki.

God of War: Ragnarok zadebiutuje 9 listopada. Gra wyjdzie wyłącznie na PlayStation 4 oraz 5.

  1. God of War: Ragnarok - recenzja. Kapitalna gra, ale...
  2. God of War Ragnarok - oficjalna strona gry
E3 2021