Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 czerwca 2017, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: zdobądź gwiezdnowojenne gadżety

Wiemy, jak bardzo lubicie gadżety z Gwiezdnych wojen, więc w tym miesiącu razem z marką Good Loot mamy dla Was kolejne dobra z uniwersum George'a Lucasa.

Good Loot dla VIP-ów: zdobądź gwiezdnowojenne gadżety - ilustracja #1

Głośno jest ostatnio na temat Gwiezdnych wojen ze względu na zamieszanie wokół stołka reżyserskiego w nadchodzącym filmie o młodości Hana Solo. Zanim jednak zobaczymy tę produkcję, w grudniu czeka nas ósmy epizod kosmicznej sagi. A zanim i to nastąpi – macie szansę zgarnąć trochę gwiezdnowojennych gadżetów.

Good Loot dla VIP-ów

Zadanie jak zawsze jest dość proste i stawia przede wszystkim na Waszą kreatywność. Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach opiszecie, czym zajmował się Luke w swojej samotni na planecie Ahch-To (w tym miejscu kończy się Przebudzenie Mocy). Liczymy na pomysłowe, a może nawet zabawne zgłoszenia! W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 9 lipca 2017. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 11 lipca 2017. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. koszulkę Star Wars – Imperial Stormtrooper Black T-shirt w rozmiarze L;
  2. torbę Star Wars – A New Hope Messenger Bag;
  3. brelok Star Wars – 3D Stormtrooper Metal Keychain.
Good Loot dla VIP-ów: zdobądź gwiezdnowojenne gadżety - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 9 lipca 2017. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem we wtorek, 11 lipca 2017. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.